Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az járásnak számít ha csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az járásnak számít ha csak interneten és skypeon webkamerán beszélgettünk de szerettük egymást?

Figyelt kérdés
Elég sok mindent tudtunk egymásról (persze ha nem hazudott nekem) napi 3-4 órákat beszélgettünk de egyszer sem találkoztunk. Akartunk de végül nem jött össze. Mindketten szerettük egymást (legalábbis az én részemről biztos)

2016. máj. 10. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azt hiszem magyarúl "távkapcsolatnak" csúfolják vagy nem tudom.. Esetleg netes távkapcsolat ábrándozós szerelemnek is nevezik. Ha nem hazudott, akkor igen lehetséges :D De akkor találkozz vele, mert fontos, hogy mire, hogy reagál élőben :D.

17F

2016. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor lett volna távkapcsolat ha találkoztok is, ha nem, csak beszélgettetek így az szerintem nem járás. De ez csak az én véleményem.
2016. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Internetszerelem. Más nem.
2016. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már nem járunk, de láttuk egymást skypon keresztül és sokat terveztük hogy találkozunk de végül nem jött össze mert ő elég messze lakott meg egyébként is szégyelltem elmondani a szüleimnek hogy járok valakivel.
2016. máj. 10. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:
és miért szégyenlesz elmondani? Szerinted ők mit csináltak/(csinálnak)? Én minden szerelmi cuccomat szüleimmel beszélem meg :D
2016. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
11 évesen ciki lenne azzal eléjük állni szerintem. Már nem annyi vagyok.
2016. máj. 10. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
napi 3-4 orakat most takarodj aludni,mert reg almodnod kellene es nem ilyeneket.
2016. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hallod ez 4 éve volt :D
2016. máj. 10. 23:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja :)))))))))))

Akkor meg minek irod ki?

Azert irtam azt amit irtam,mert ez egy akkora baromsag,hogy csak:))

2016. máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy ez is beleszámít-e hogy hány kapcsolatom volt eddig :D
2016. máj. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!