Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van e eselyem nala? Negativ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e eselyem nala? Negativ pozitiv valaszok johetnek.

Figyelt kérdés
Van 1 lany a baratnom meg nem talalkoztunk de nemsokar fogunk es o 12 lesz en meg 12 enis de oregebb nalam majd 1 evel de szeretjuk egymas van e nalla eselyem??

2016. ápr. 2. 21:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Valaki help elleptek a trollok
2016. ápr. 2. 21:35
 12/15 anonim ***** válasza:

,,van esélyem nálla?"...szöveg szöveg szöveg... ,,szeretjük egymást"


Na akkor mire kell a mi válaszunk?!😉

(egyébként megsúgom: A tetszés és a szeretet/szerelem két külön dolog)


Ja és én is telóról vagyok és tudok írni (pedig Magyarul se tudok😂)


Egyébként egész érthető volt amit írtál...😊


13/l

2016. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez a világ egy kibszott retardált világ, 11-12 évesen barátnő? 11-12 éveseknek még agyuk sincsen nem hogy szerelmük
2016. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van egy lány aki a barátnőd ő 12 te is 12 és egy év van köztetek és azt szeretnéd tudni van e nála esélyed?

Mi a fasz??

2016. ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És ha már a barátnőd akkor miért kérdezed hogy van e nála esélyed?
2016. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!