Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nálam 21 évvel idősebb pasival, de félek, hogy csak ki akar használni. Mindig mondja, hogy szeret és hogy nem csak azt akarja, de mindenkitől megkapom, hogy csak ki fog használni.
2016. márc. 20. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Nem látjátok,hogy kamu az egész????
2016. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
53%
Erre már én is gondoltam, mert nem lehet valaki ennyire hülye
2016. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:

Éjszakai szolin voltam de így fáradtan se lehet megetetni.Kamu.Az hogy valaki ennyire ostoba legyen mint te kérdező...

Szomorú hogy ennyi hüle van.Ha fele ennyi volna akkor is sok volna.Most már csak az lenne a hab a tortán hogy nem védekeztetek és kölköt vársz tőle.Egy lányságod semmit nem ér számodra.Nemhogy egy értelmes srácra vártál volna még pár évet....

Gondolom nem is élvezted...

Remélem segből szájba engedted......

Megyek alszok inkább mert este terepre megyek...

Na pá.Jó éjt.

2016. márc. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.. tuti kamu. -.-
2016. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
0%
A barátom volt 43, én 14, amikor összejöttünk. Szerintem nem sok! Azóta is együtt vagyunk (10 éve). Hajrá, mert ha igazán szeretitek egymást, jó kapcsolat lehet! ;)
2016. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

"A barátom volt 43, én 14, amikor összejöttünk. Szerintem nem sok! Azóta is együtt vagyunk (10 éve). Hajrá, mert ha igazán szeretitek egymást, jó kapcsolat lehet! ;)"


- Újabb 10 év múlva meg már ő nyugdíjas lesz.

2016. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!