Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nálam 21 évvel idősebb pasival, de félek, hogy csak ki akar használni. Mindig mondja, hogy szeret és hogy nem csak azt akarja, de mindenkitől megkapom, hogy csak ki fog használni.
2016. márc. 20. 19:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ne legyek normális, de ő nem lehetne az apám, az apám le se szar. Ő pedig törődik velem, akkor miért ne szerethetne? Nem mindenki csak azt akarja...
2016. márc. 20. 20:50
 22/66 anonim ***** válasza:
Jó van, neked van igazad. De akkor minek írtad ki a kérdést, ha csak a saját igazad bizonygatod?
2016. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:

Drága! Ő nem az apád, és 100%, hogy nem is akar az apád lenni..

De ami a lábad között van az nagyon vonzza. Ezért ha kell hónapokig mesél neked, mondja a szépet, és ha te apukát akarsz, akkor apukád is lesz. Amikor már eléggé megpuhultál, na akkor megtudod, hogy nem a jegenyefa növekszik a nadrágjában. Ha egy idő után nem kapja meg amit akar akkor olyan hamar túl tesz rajtad, hogy annyit sem tudsz mondani, hogy fapapucs.. Ha meg megkapja, na az lesz a pasas sikerélménye amit majd később haveri körökben vihorászva fogja elmesélni a többieknek, hogy ő milyen tökös legény....

De ha neked ez kell?? akkor sok sikert!

2016. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:
Én nem tudom... Szeretem, csak mostanában már inkább csak fogdos meg ilyenek... És nem szeretném, hogy kihasználjon de én már nem tudom
2016. márc. 20. 21:01
 25/66 anonim ***** válasza:
Jézus istenem, mond, hogy ez csak agy trol kérdés akar lenni, most mondod, hogy fogdos ,szerinted mi a frászt akarhat tőled? Gondolkozz mán
2016. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy fogdos nem akar megdugni... Csak kell ez neki
2016. márc. 20. 21:11
 27/66 anonim ***** válasza:
Miért ne akarna? Ha nem akar, akkor meleg.
2016. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális..........
2016. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
Egy pedofil állat
2016. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
Könyörögve kérlek, vess véget ennek! Ez már tényleg kezd durva lenni... Nagyon fiatal lány vagy még... Ha nem akarsz magadnak rosszat, akkor mielőbb hagyd ott... Csak jót akarunk... Hidd el...
2016. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!