Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szeret még a fiúm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még a fiúm?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal és tudom hogy mindig is nehezen mutatta ki az érzéseit, de nekem ez nem gond. Csak néha olyan furán viselkedik velem. Flegma velem, ha veszekedünk is még ha ő is bánt meg én kérek mindig bocsánatot. Nekem ez nem esik nehezemre csak mikor megbánt jól esne ha ő kérne egyszer bocsánatot. Meg van hogy beszélek neki kamerán keresztül mikor nem vagyunk együtt és nem figyel rám ... aztán rászólok és teljesen mintha nem is lenne itt.. Az elején persze nem így volt de ha valami ilyesmit megemlítek hogy lehetne kedvesebb vagy hogy figyelhet azt mondja le lehet cserélni... nem tudom mi van vele... Szerintetek megúnt már vagy mi lehet?

2016. márc. 18. 21:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
Az is lehet h csaladon belul vannak gondjai, vagy barmi! Kérdezd meg tole mi a baj, es beszéld meg vele a dolgot!!!
2016. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Thomika20 ***** válasza:

Egyszerűen nem szeret és kész. Nem értem, hogy a lányoknak miért kellenek állandóan az ilyen nyom.orékok.

Legutóbb volt alkalmam kitapasztalni, megismertem egy lányt, 5 hónap alatt 4x dobta ki a pasija, de nem, ő a gyereket szereti, neki ő kell. Imádom az ilyen h.ülye pi.csákat.

Azért mondja hogy keress mást, mert igazából egy full h.ülye pi.csának tarthat, akiről az a véleménye, hogy nem találnál magadnak jobb pasit tőle, és ezért nem is fél attól, hogy elhagynád. De az is lehet, hogy ro.hadtul nem is érdekelné, ha ott hagynád.

Lemerem fogadni, hogy már megkapta tőled a legnagyobb dolgot amit lehetett, és most rád is unt.

Őszintén, lefeküdtél vele?

Nem tudom, nekem is volt barátnőm, de mindig kerestem, mindig hívtam. De mondjuk annak a lánynak én nem voltam eléggé szerethető, mert 1 év után tiltás végett ellökött és más karjai közé menekült.

Csak nem tudom megérteni, hogy miért mindig a ba.lfaszok kellenek mindenkinek. Aki meg tényleg a b.elét is kitenné értetek az meg akassza fel magát.

2016. márc. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!