Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szeret még a fiúm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még a fiúm?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal és tudom hogy mindig is nehezen mutatta ki az érzéseit, de nekem ez nem gond. Csak néha olyan furán viselkedik velem. Flegma velem, ha veszekedünk is még ha ő is bánt meg én kérek mindig bocsánatot. Nekem ez nem esik nehezemre csak mikor megbánt jól esne ha ő kérne egyszer bocsánatot. Meg van hogy beszélek neki kamerán keresztül mikor nem vagyunk együtt és nem figyel rám ... aztán rászólok és teljesen mintha nem is lenne itt.. Az elején persze nem így volt de ha valami ilyesmit megemlítek hogy lehetne kedvesebb vagy hogy figyelhet azt mondja le lehet cserélni... nem tudom mi van vele... Szerintetek megúnt már vagy mi lehet?

2016. márc. 18. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eloszlott a rózsszín köd...

Ez a helyzet. Velem is ez van... Én nekem sikerűlt máig megoldani ezt bár néha elég nehézkesen. Ha gondolod Írj.

2016. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy bunkó fiud van,ha szeretne nem igy viselkednek veled
2016. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet szar kedve van
2016. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyakran van ez így. A megunt nem túl jó szó, inkább csak nem kötöd le annyira a figyelmét.
2016. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es mindig elmondja, hogy mennyire szertét meg mikor együtt vagyunk nagyon is érzem csak néh nem tudom hova tenni...
2016. márc. 18. 22:01
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es

De én kiteszem a lelkemet is érte ... nem tartom magam különleges lánynak de ha valakit szeretek úgy szeretem ahogy van és nem unok rá ...

2016. márc. 18. 22:04
 7/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Nyilván nem ismerem teljesen a szitut, de lehet, hogy te mindent megteszel, de ez vagy túl sok neki ("a csaj egész nap rajtam lóg") vagy csak már megszokottá vált ez neki.
2016. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tömören a válasz: nem

Amúgy sajnállak nagyon. Én bezzeg sosem lennék ilyen veled, ha az lennél akit akarok.

2016. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

4-es

Tanácsolták már nekem hogy tegyek úgy mintha nem érdekelne annyira meg hogy ne én írjak neki mindig (mondjuk szerintem ez hülyeség)de én nem tudok így tenni... ő azt mondta neem hogy fogajam el őt ilyennek mert nem akar megváltozni de akkor ő is fogadjon el így

2016. márc. 19. 09:33
 10/12 A kérdező kommentje:

8-as

Tudod ő is mindig azt mondja hogy az vagyok akit akar és mégis ezt csinálja... én meg nem tudom nem szeretni

2016. márc. 19. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!