Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Melyek azok a dolgok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyek azok a dolgok, melyekkel szeretitek, ha egy lány közeledik, és mik azok, amiket nem szerettek?

Figyelt kérdés

Pl flörtölésnèl. Akár beszélgetős, akár anèlküli.

Mi az ami csábít, vonz? Mi az ami taszít, irritál?

Vagy egy szimpla kezdeményezésnél vagy ismerkedésnél...

Kérlek írjatok kort is!

Előre is köszönöm a válaszokat! Értékelni fogok mindenkit! :)



2016. febr. 28. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mivel nem tudok kezdeményezni, bármivel közeledik, örülnék neki, különösen ha azt látnám hogy érdeklem és szeretne megismermi, ha odajönne hozzám, kedves lenne és érdeklődne felém annak nagyon tudnék örülni.
2016. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szeretem ha valaki őszinte és természetes, és abból eldöntöm, hogy érdekel-e vagy sem.


Ha személyesen ismerkedsz a 20kg smink használatát ha lehet kerüljed, de azért legyél vonzzó. :D


Utálom ha valaki megjátssza magát, művien viselkedik. Az se jó ha valamilyen témát erőltet az illető.

A micsi, mizu és ehhez hasonló szavakat az agyam nem tudja befogadni.


18/F

2016. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jöhet még! :D

És ha egy lány odamegy hozzátok mit mondjon? :)

2016. febr. 28. 23:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedves velem és nem csak szórakozik velem, nekem mindegy mit mond, bármivel jöhet:)
2016. febr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyetértek a 4-essel (még mindig a 2-es)
2016. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon taszít, ha a csajnak van egy tipikus, flörtölős stílusa, mert így szinte képtelenség eldönteni, hogy mennyire jön be az ember az illetőnek, hisz mindenkivel flörtölget.
2016. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhet még! :)
2016. febr. 29. 10:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a mosolygós lányokat, de én nekem komolyan bármi bejön. Volt olyan lány a sulimban aki arcon köpött és megdicsérte a nadrágom. Nekem még az is bejött. Vicces, mosolygós életvidám érdeklődő lányoknak azonban nem tudok ellenálni, menten elolvadok:)
2016. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!