Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más anyanyelvű a partnered?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más anyanyelvű a partnered?

Figyelt kérdés

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy a párja más nyelvet beszélt, mint te?

Hallottam már sok olyat, hogy pl. egy magyar lánynak lett egy angol fiúja, aki mellett tökéletesen megtanult angolul, de az elején nem nagyon ment neki.

Ha veletek volt már ilyen, ti hogy birkóztatok meg ezzel? A kapcsolat elején, mikor még nem igazán beszéled a nyelvet, hogy fejezed ki magad? Hogy tudtok beszélgetni?


(Szívesen olvasom el mások tapasztalatát)


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2016. febr. 21. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kiskoromban oroszúl beszéltem. (pedig se anya se apanyelvem. Mindkét szülőm Magyar)

A barátommal 11 hónapja jöttem össze és mint látod a helyesírás de a beszéd ia egyarát (majdnem) tökéletes.

Azóta átoratkoztam egy magyar suliba. Az oroszt már nem is használom. Egy két szót már felejtek is. (de dolgozok majd rajta hogy ne felejtsem el)

2016. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy szerb barátom még az oviban nagyon szerettem mintha testvérek lettünk volna.Én tudtam már akkor tőle jó pár mondatot szerbűl de az ovónénije nem volt ezzel megelégedve és nem engedte aztán hogy barátkozzak vele.(a fiú nagyon jól tudott magyarul valahogy az elején így kommunikáltunk):(((♡
2016. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Èn 4 eve az usaban elek. Eloszor nem is szamitottam arra, h egy srac komoly szandekkal majd pont egy makogo csajjal fog osszejonni. Nem is altattam magam. Az igazi 2 ev utan talalt meg onnantol h kimentem :-)


De hogy a kerdesre valaszoljak en mar atalltam annyira, h angolul is gondolkodtam, mire ez eljott. Amikor kimondta eloszor, h szeret is olyan vt, mintha magyarul mondta vna pedig azt hittem majd kozhelyes "ajlavju"s lesz. De nem. Igaz megtanitottam ot a magyarra is. Igaz az inkabb cuki, ahogy kimondja. :-)


27/L

2016. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anyum magyar, apum szlovák. Szerbül beszélnek, de most már 18 év házasság után, anyum megtanult valamennyire szlovákul és apum is érti a magyart.
2016. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Baràtnőm (5éve) félig cseh félig orosz angliàban együtt tanultunk mondjuk hogy erős középszinten beszélem az oroszt és a cseht mert meg akartam tanulni igy könnyű volt ő is igy van a magyarral és nàlunk kialakult egy olyan dolog hogy magyar orosz cseh angol beszêlgetés ezzel szoktunk szórakozni :D azt mondjàk a kivülállók hogy nagyon vicces pl egy családi vacsorànàl :)
2016. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!