Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom nem tud ram varni? 16/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem tud ram varni? 16/l

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat az ekezethiany miatt!!!:(

Nos. Baratom 17 en 16.. negy honapja vagyunk egyutt. En meg szuz vagyok O nem.

Engem anno meg akartak eroszakolni regen,ezt tudja,mondtam neki,hogy nekem tobb ido kell,majd en kedek kozeliteni ha ugy erzem....azt mondta megert,de nem...

Azt akarja,hogy lesz.pjam meg mindig mikor itt van azt akarja,hogy kiverje neki...meg szeretnem ha neha kimozdulnank...nem nem akarom,hogy allandoan koltson ram meg ilyenek,de nagyon szeretem a kopaszi gatat,nepliget,varosliget vagy gellert hegy,dunapart....setalni,beszelgetni a jovorol/jovonkrol...hiaba mondom, nem valtoztat...szerintetek adjak neki idot? Szakitsak? Lesz valaha aki megerti,hogy nekem tobb ido kell?:/

Minden hasznosert megy a zold! Megegyszer bocsanat az ekezetert!!:(



2016. febr. 9. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem hajlandó várni annak ellenére hogy te még nem akarod hagyd ott szerintem és jobban is jársz. Attól meg nem kell félj hogy lesz e vagy nem új barátod. Én például személy szerint jobban örülnék ha tudnám hogy barátnőm szűz volt mielőtt összejöttünk.
2016. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Biztos lesz aki majd megért de ez külsödtől/belsődtől függ :)
2016. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszokat:)
2016. febr. 9. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi gond nincsen veled. Ha valaki igazán szeret téged, nem erőlteti, hanem kitart melletted, segít neked és megvár! Remélem lesz aki őszintén szeret téged, mert igazán megérdemled!
2016. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék 1evet is
2016. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem válaszolókkal. Biztosan lesz aki megért, és megvárja míg te akarod. Nem kell ezt elkapkodni, lényeg, hogy akkor csináld amikor érzed, hogy készen állsz, és megtaláltad a megfelelőt! :)


20/L

2016. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátod eléggé bunkó és őszintén szólva... Nem is úgy tűnik, mint aki törődik veled, inkább csak veled van, a dugásra készül.

Találsz jobbat is...

Én pl. megértem, hogy neked ehhez idő kell.

2016. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom az esetedet! A barátoddal meg szakíts! mert amúgy is csak arra kellenél neki! vannak normális fiúk találsz jobbat...
2016. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Négy hónapot várni egy szűz lányra, egyáltalán nem olyan sok, különösen, ha annak rossz élményei vannak a témával kapcsolatban.

Itt az oldalon is sokan megemlítik, első éjszakára vonatkozó kérdésekben, hogy fél, egy egész, vagy akár másfél évet vártak.

Mindenesetre nem kell rögtön szakítani, le kell ülni vele még egyszer megbeszélni, és ha ez rosszul érinti, ingerült lesz, vagy normális marad, de későbbiekben még mindig nyaggat, akkor kell szakítani. Nem azért, mert olyan szokatlan lenne, hogy egy tizenéves srác annyira be van zsongva, hogy képtelen türelmes lenni, hanem azért, hogy nehogy te ad be a derekad és menj bele végül olyanba, amit végül megbánnál.

Remélem, azért még nem reménytelen a dolog és együtt tudtok maradni, de, ha tényleg nem megy, ne erőltesd, mert tényleg te fogsz rosszul járni.

2016. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz! Szakíts vele...
2016. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!