Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tul reagaltam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tul reagaltam, vagy volt okom?

Figyelt kérdés

A baratnom 17 eves gimnaziumban tanul, es van egy fiu haverja akinek van egy 1 éves kapcsija. Ezzel a sraccal egeszen joban vannak ami egyebkent nem is zavar.. de a baratnom eleg sokat szokott rola beszelni, es a dolgoirol, h pl, h milyen hulyeseget csinalt, meg h nem nol szor az arcan pedig nagyon szeretne, es nekem ebbol mar kezdett elegem lenni,

azota gondolkodok ezen miota veletlenul az o neven szolitott engem, es neha ugy erzem, hogy ot jobban kedveli, es fontosabb neki mint en. Ma viberen irtunk a baratnommel, es elkuldott egy kepet amit ez a srac rajzolt, hogy mennyire vicces. Es en nekem itt elegem lett belole, es meg mondtam h "miert magyarazod nekem folyton xy dolgait? Nem erdekel. Lesz*rom" ezutan elkezdtunk veszekedni, h feltekeny vagyok a haverjara.. aztan irta h nem vagyok neki senkinelsem fontosabb, es hogy nagyon szeret, es soha nem volt a srac es kozte semmi stb... szerintetek tul reagaltam vagy jogos volt? Es miert beszel nekem ennyit erol a sracrol? Nemtudom hova tenni.. (bocsi a helyesirasert, de telorol vagyok.)


2016. jan. 26. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

De akk kibékültetek nem? :)

Ht belőlem is kibuktak volna ezek...

Am sztem tetszik neki a srác. Akk is ha azt mondja h nem.

Eleve bocsánatot kért volna rögtőn és nem magyarázkodni meg téged okolni kezdett volna sztem.

Am jogos volt csak lehet h nem jól jött ki belőled.

De jobb ha megbeszél-tétek/itek. :)

2016. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ragátad tul, igazad volt

Nem lehet,hogy a barátod 2 kapura játcik?

2016. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert ennyire nem kellett volna durvan reagálni... Meg kellett volna beszelni szepen.
2016. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszeruen kirobbant!! Nemtehetek rola nagyon idegesit... mellesleg olvastam a sraccalvalo regebbi uzeneteit mikor meg nem voltunk egyutt, olyanokat irt a sracnak hogy ma hianyoztal melollem meg stb.. de a masik meg az h a b nomnek a borosta jon be, a ferfias izmosabb test, tetko stb.. a srac viszont ennek az ellentetje, full gyerekes fej, es semmi arc szorzet, es nuku tetko.. szoval nem tudom mit kene hinnem. Szerintetek?
2016. jan. 26. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Szereti! De csak mint barát
2016. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátod biszex? Én is telefonról vagyok, mégis tudok helyesen írni. Magic! Illuminati, pls. Amúgy nem hiszem, hogy túlreagáltad, talán jogos, de próbálhattál volna finomabb lenni. :P


És te most attól tartasz, hogy a párod meleg, közben téged is szeret, ergo biszex?

2016. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ti miota is vagytok együtt?? Mert olyan érzésem van a jövendöbeli exed lecsuszott a pasiról és most még a lánykát nem tudja kitenni a képböl addig jó vagy neki te is. Pasi barátnöjével beszélnék titokban, hogy ö hogy értékeli hogy a barátja egy másik lánnyal ilyen aztán kibujik a szög a zsákból lehetösségek pasit kirakja a lány igy te is repülsz mert barátnödnek szabad a pálya megvigasztalhatod a pasi exét barátnöd arca kicsit karcos lessz mert a lány kidekorálja vigasztalhatod, lányt szereti a pasi és leszáll a bnödröl, vagy egyszerüen megmondod hogy neked ez igy nem pálya és keresel egy másik lányt, gondolom fiatal vagy ezért még pár lányt igyis ugyis elfogyasztol a gyerekek anyja elött.... ne idegeld magad egy ilyenért csak te mész tönkre.
2016. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!