Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megharagudnátok a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok a lányra?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki 1 évig volt egy fiúval de szakítottak már vagy 3 hónapja és én összejöttem vele.

1 hónapban minden rendben ment nagyon boldogok voltunk.

De a lány elment a barátnőivel találkozni és meglátta az exét és újra elkezdett érezni iránta valamit.

A lány és én szerelmesek voltunk egymásba.(én nagyon)

A lány ezek után még elment még vagy 2 szer a helyre ahol látta a volt barátját hátha láthatja újra.

Majd mikor együtt voltunk egy buliban és ott megint meglátta a volt pasiját szakított velem azzal az indokkal hogy nem tette magát túl rajta.

nem nagy korkülönbség van köztünk olyan 7 hónap a lány az idősebb.



2015. dec. 28. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit dilisnek tűnik a csaj. Miért ne haragudnék? Már akkor is az exe után rohangált, amíg veled volt. Az egyetlen korrekt lépés az volt, amikor szakított veled és azt mondta nem tette magát túl rajta. Ezt kellett volna neki hamarabb megtennie.
2015. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló szituban igaz ott nem az volt hogy meglátta valahol az exét és dobott engem. Hanem itt az volt hogy az exeéhez átment a téli ruháiért ami nála volt és egész éjjel elvoltak. Nem volt köztük semmi olyan amit nehezen hiszek el de azt tudom hogy csókolóztak egyszer és egész éjszaka ott beszélgettek másnap reggel amikor felhívtam mert megbeszéltük hogy elmegyünk valahova akkor lerázott engem hogy ő alszik és hagyjam békén, délután meg átjött és közölte hogy szakít velem mert rájött hogy még mindig az exét szereti. Utána tudtam meg a dolgokat hogy az exe visszacsábította de utána fél év után szakítottak aztán nálam próbálkozott újra de én akkor még annyira haragudtam rá mert iszonyatosan szerettem és ez nekem sok hátránnyal járt hogy elhajtottam. Nehezen tettem túl magam rajta, és hiába dolgozunk egy helyen csak váltjuk egymást mert nem egy szakban vagyunk de sokszor amikor megyek be leváltani csak köszönök, ami fontos szigorúan munkaügy azt megbeszéljük utána erősen utalok rá hogy távozhat.
2015. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az kemény 2-es, de szerintem jól döntöttél, hogy nem fogadtad vissza. Minek legyél második, ha valakinél lehetsz első is?
2015. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haragudnék rá kicsit, de még mindig jobb mintha veled lenne és úgy kavarna az exével. Szerintem hagyd a lányt, neki az exe kell ezért nem tudsz mit tenni. Nyugodj meg te jártál jobban ha ilyen a lány, hogy inkább az exével van mint veled. Hidd el ilyen lánytól sokkal jobbat találsz. :)
2015. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csakhogy a lány nem akar összejönni a volt pasijával.

Velem beszélget szinte minden nap.

2015. dec. 28. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Veled viszont szakított, amit szerintem jól tett. Csak emiatt szerintem nem szolgált rá, nekem egyedül az ex után szaladozás szúrta a szemem. A kérdésed alapján amúgy az jött le, hogy ezzel vége is. Ha csak azért szakított és amolyan "ideiglenes" módon, mert még nem tette magát rajta túl és ne hülyítsen téged, akkor szerintem elég erkölcsös csaj lehet. Azt meg te döntsd el, haragszol-e rá, ne az befolyásoljon, hogy itt melyikre hány szavazat megy :D
2015. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam mások véleményére.
2015. dec. 29. 13:38
 8/8 A kérdező kommentje:

most mondta el a csaj h még aznap este lefeküdt a volt barátjával miután én otthagytam.

szerintetek nem olcsó k****?

2015. dec. 30. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!