Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha féltékeny vagyok az exemre?

Figyelt kérdés
Féltékeny vagyok a volt barátnőmre és rosszul esik, hogy neki már van más nekem pedig még senkim sincs. Majdnem minden nap hallom, hogy ők milyen jól elvannak, mikor aludtak együtt meg ilyenek és rossz bele gondoloni, hogy miket csinálhatnak. Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen? Egész nap emiatt alig van életkedvem. Félre értés ne legyen vissza kapni nem akarom csak féltékeny vagyok. 16/F

2015. dec. 25. 18:03
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
Foglald le magad, keress valami hobbyt, legyél haverokkal.. érezd jól magad. Nehogy már az exed miatt érezd rosszul magad naponta. Ne érdekeljen, hogy azok ketten mit csinálnak, feleslegesen gondolkozol rajta. Le kell sz**ni! :)
2015. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha játszok, ha edzek, ha haverokkal vagyok, ha iszok mindig eszembe jut és elmegy minden kedvem.
2015. dec. 25. 19:04
 3/10 enzo. válasza:
foglald el magad, majd neked is jön egy másik lány,aztán megint egy másik, még bele is fogsz unni :)
2015. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már egy jó ideje keresek lányt, de nm találok és ez is csak rossz kedved csinál
2015. dec. 25. 20:46
 5/10 Stark2000 ***** válasza:
Majd jön. Amikor nem számítasz rá, akkor fog jönni. Én fél évig hajkurásztam a csajokat, leálltam vele mert bele untam, 1 évig nem csináltam szinte semmit, majd unokatesóm (aki lány) barátnőjével működött a dolog, ő vallott elsőnek, én meg lereagáltam egy csókkal, és puff. Feleslegesen szomorkodsz. Majd lesz! :)
2015. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerezd vissza nekem is pont ez a problémám csak nekünk van egy közös gyerekünk is
2015. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez a szerelem teso
2015. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vissza szerezés? Hagyjál már. Gondolom te se nézel meg kétszer egy sz@r filmet :D
2015. dec. 25. 21:32
 9/10 Stark2000 ***** válasza:
Exel járni olyan, mint fürdés után felvenni a szennyest. :D
2015. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pontosan :D
2015. dec. 26. 01:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!