Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki igazából a legjobb barátom is egyben. 5 éve vagyunk barátok, de beleszerettem, ezt tudja ő is, demikor beszéltünk róla, azt mondta, nem akarja hogy erreesetleg rámenjen a barátságunk. Ma van a 18. szülinapja. Az este ott voltam nálunk (ugye születésnap előeste) összegyűltünk egy páran kint a házuk előtt az utcán, hülyéskedtünk beszélgettünk meg minden, ott volt egy srác, akivel szintén ugyan olyan kapcsolatban van mint velem, kivéve, hogy a srác nincs belezúgva. hülyéskedtünk és egyszer csak elkapott a csaj ott kint az utcán, hogy én márpedig most táncoljak vele. Szólt a zene, táncoltunk meg minden, aztán mikor abbahagytuk, beszélgettem egyik haverral aki ott volt, és a következő pillanatban azt láttam, hogy a csaj, lesmárolja azt a srácot, aki szintén gyerekkori barátja, ahogy én is.


(Nyár elején mikor megtudtam, hogy szinte egész nyáron nem fogunk tudni találkozni, egy együtt töltött éjszaka után hajnalban mikor hazavittem megpróbáltam megcsókolni, de nem engedte.)


Hazajöttem, és pontosan 00:00-kor írtam neki egy üzenetet, hogy boldog születésnapot, szeretlek! (kicsit azért szebben) meg egy szép idézetet ítram még hozzá. Jött is a válasz, szinte azonnal "De édes vagy :D köszönöm"

Szerintetek van rá esély hogy összejöjjek vele, érezhet a barátságon túl valamit irántam?

(a tánc felkérésen nagyon meglepődtem, mert amúgy kicsit furcsa lány, sok pofont kapott már az élettől és alapból nagyon távolságtartó még velünk, a leges legjobb barátaival is, mármint ami a testi kontaktust, az érintést illeti, beszélgetni úgy tudunk egymással ha négyszemközt vagyunk, mintha olvasnánk egymás agyában)

18/L

Én 19/F



2015. nov. 23. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy barátomat vagy akárki mást megcsókolna a szemem láttára, én akkor hanyagolnám.
2015. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire rossz ez, de ez sajnos nem nyert ügy. Ő úgy van vele hogy a barátság az barátság és nem szeretne többet. Aztán másik sráccal smárolt, hát azt nem csinálta volna ha téged akarna. Sajnálom. De kitudja, lehet hogy idővel ez változik.
2015. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet... :/

Nem tudom ez mennyit változtat a helyzeten, de azt elfelejtettem az estében kapcsolatban leírni hogy egy kicsit be is volt rúgva amúgy, mert sosem szokott inni, de mire odaértem már a srácok beleöntöttek 3 hubertuszt, meg egy pár deci bort, és mivel nem szokott inni, nem is bírja a piát, így aztán már közel sem volt 100% os...

2015. nov. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!