Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti el tudnátok fogadni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti el tudnátok fogadni egy lányt, aki fél a szextől? Vagy inkább ki se kezdenétek vele?

Figyelt kérdés

13 évesen volt az első és az utolsó kapcsolatom. A fiú egy év után azt mondta, hogyha nem fekszek le vele, akkor szakít velem. Ostoba módon annyira féltem, hogy őt is elveszítem, hogy egy ideig rendszeresen szexeltem vele azzal a feltétellel, ha beköti a szememet (anélkül sehogy se tudtam beadni a derekamat).

Tudom, hogy ostobaságot csináltam, és meg is bántam, de a szextől azóta is nagyon félek. Azóta nem merek új kapcsolatba lépni, eleinte azért, mert nagyon féltem a fiúktól, majd később azért, mert egy fiút sem akarok azzal gyötörni, hogy nem tudok vele lefeküdni.


18/L



2015. szept. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én el tudnék így is fogadni valakit.
2015. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. Nem kell félni, nem fog fájni.
2015. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan én lány vagyok, de azzal tudlak biztatni, hogy még az oldalon is vannak olyan srácok, akik barátnőre vágynak, kapcsolatra, de nem vonzza őket a szexualitás. Ugyan ez ritka, de előfordul. Biztos találsz valakit, akinek így vagy tökéletes.:)
2015. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, kerek perec kimondom zavarna.Viszont abban is biztos vagyok, hogy ha kölcsönösen szeretnek és szeretsz valakit, akkor képes lehetsz feloldódni, nagyon lassan haladva.Ha ehhez találsz megfelelő partnert, akkor szerencsés vagy, bár ha igazán szeret valaki, akkor megérti
2015. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok az összes válaszolónak, egyikőtöknek sem jutott eszébe, hogy a nemiség és a szexualitás az élet egyik nagyon fontos része, és ha ez a csajszi ezt így él meg, akkor pszichológushoz kéne mennie???
2015. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem téged 13 évesen elég komoly trauma ért. Érdemes lenne beszélned egy pszichológussal. Ő segítene feldolgozni. Egy kapcsolatban fontos a szex..nyilván nem rögtön és azonnal akarnék veled szexelni, ha a barátod lennék. Várnék akár hosszabb időn át is, de nem hosszú hónapokig vagy évekig, mert az már sok lenne.
2015. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen bekötném a szemed. Írj
2015. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!