Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnétek újra azzal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek újra azzal a fiúval aki szakított már egyszer veletek?

Figyelt kérdés
Fél évet voltunk együtt, mikor úgy döntött, hogy szakít velem. Azt mondta szeret, de lehet nem szerelmes belém. Most három hónap után újra kezdeményez. Nem tudom mit tegyek. Szeretem őt még mindig. De állandóan az jár a fejemben, hogy nem szerelemes belém. Mit csináljak ?

2015. szept. 20. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj..ő dobott. Az ő baja. Szerintem ne menj bele mert ha egyszer már hülyét csinált belőled akkor meg teszi újra.
2015. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem nem jó ötlet összejönni vele.

Az egyik osztálytársam háromszor járt ugyanazzal a fiúval egymás után.Amikor elsőnek jártak nagyon szerették egymást meg minden, aztán a fiú szakított a barátnőmmel.Sokáig maga alatt volt és amikor "kigyógyult" belőle a fiú úgy döntött, hogy megint akarja a barátnőm persze rögtön ugrott.Ez a járás nem olyan volt, mint az első, ezt még mi is láttuk.Pár hét múlva valamiért(nem mondták el miért)szakítottak.Mindketten elvoltak, de a viszonyuk nem volt valami jó.Amikor harmadjára összejöttek...hát..khm...fogalmazzunk úgy, hogy csak estére kellettek egymásnak...

Nem azt mondom, hogy ti is ilyenek vagytok, de ha egyszer már szakítottál valakivel, szerintem nem jó ötlet mégegyszer elkezdeni.

2015. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valszleg más csajra hajtott, csak az nem jött be. Nincs ló, jó a szamár is alapon lehet megkúrna téged párszor még azért. Ez egy borzasztó ötlet.
2015. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!