Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácstalan vagyok. Megéri várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pepperbá kérdése:

Tanácstalan vagyok. Megéri várni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több mint 2 hete vagyunk együtt. Távkapcsolat a sulik miatt(hétvégi talik). Az a helyzet hogy elég nagy a korkülömbség. (4 év) ő 14/l én 18/f. És úgy megfordult a fejemben hogy ő szerintem nem nagyon akar 18 éves koráig szexelni. Én pedig nem akarok 4 évig nemszexelni. :D Most akkor várjak, vagy váltsak? Szeretem. Nem vagyok pedo csak eszembe jutott ez a dolog. Aki hasonló helyzetbe van az segítsen adjon tanácsok légyszi.Előre is köszi. :)

2015. szept. 6. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hasonlo helyzetben vagyok, de Te normalisan latod a dolgokat, ha rendes lany o meg varna, ahogy te mondod, viszont normalis, hogy te nem. A 4 ev nemsok, de ebben a korban jelentos. Lehetnetek baratok es kesobb kialakulhat mar igazabol barmi.
2015. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

(Bocsi az ekezetekert).

2015. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,én 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,ő 15 én pedig 18 éves vagyok. Volt előtte kapcsolatom,nem vagyok szűz,de viszont én egy Ted szerű figura vagyok(Így jártam anyátokkal),szóval én párt úgymond örökre keresek(tudom probléma,blabla,ilyen vagyok). Nem mondom,jó lenne csinálni,de én nem bánom ha várok.

Megértelek téged,de ha szereted tényleg,akkor lehet megérné nem váltani. ;)

2015. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Éljenek a Ted figurák :D Én is olyan vagyok.
2015. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem ha a lány is őszintén szeret téged, nem hiszem, hogy várni akar majd 4 évet!

Meg azért a mai fiatalság már korábban kezdi, de nem tudhatom, hogy a barátnőd melyik végletbe tartozik. De ha szereted, mindenképp várj vele, lehet hamarabb is eljön, mint gondolnád. :)

2015. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia én lány vagyok a volt barátomnal ugyan azon helyzetben voltunk..

Én 14 voltam ő 25 kicsit nagyobb a korkülömbség..

3-4 honap utan közöltem vele, hogy Én akarom őt.. és nem tudom a barátnőd miken van tul v min nem..

Akkor mikor én ezt elmondtam a páromnak elkezdett bele vezetni ebbe a dolgokba.. megujjazott kinyalt és engem is vezetgetett hogy mit hogyan..

Tegyük hozzá 18 éves koromig várni akartam..

2 évig együtt voltunk ...

Most vagyok 18 ..

Uj párkapcsolatom van éd nem bántam meg hogy lefeküdtem vele..

Ha ennyire nem tudsz várni akkor puhatolozz, hogy neki mi a véleménye .. de ne roncs rá ajtostul mert akkor azt hiheti csak azt akarod tőle!!

2015. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

köztem és a barátom közt 10 év van (17/L és 27/F)

amikor megismert tudta ő is hogy mennyivel vagyok fiatalabb, azt is hogy szűz vagyok. volt már köztünk kicsit több is, de nem feküdtem le vele. egyszer kérdezte hogy nem alszok e nála? én akkor mondtam el hogy szűz vagyok. akkor ő is máshogy látta a dolgokat onnan. (igazából nem vagyunk amúgy együtt de külön se :D) egy ideje tart a dolog, de egy kis nézeteltérés miatt most más a helyzet.

szóval én is jól tudom hogynem várhatom el tőle azt hogy ne szexeljen X ideig csak mert én szűz vagyok és nem érzem késznek magam :D ezzel tisztában is voltam már a legelején is. de viszont azért a lány 14 évesen elég "kicsi" még :/ mármint akkoriban én se szívesen feküdtem volna le valakivel csak hosszabb idő után. bár így 17 évesen úgy vagyok vele hogy miért ne :) és főleg hogy a barátom 27 nem is várhatom el tőle hogy több évig várjon velem, még azt se hogy hónapokig :D

szerintem beszéld meg vele. én is megbeszéltem barátommal :) és nem emiatt van most nézeteltérés közöttünk.

2015. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszolat. Már megbeszéltük normálisan, értelmesen és az a 4 év tényleg nem négy év lesz. Kicsit féltem hogy majd mikor rátérek a témára majd azt hiszi hogy csak 'azért' vagyok vele de nem. Nagyon szeretem és rájöttem hogy nemm lenne akadály a 4 év sem. Mégegyszer köszi a válaszokat. :)
2015. szept. 14. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!