Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy járok egy fiuval aki németh országban él?

Figyelt kérdés
Már fél éve járunk.

2015. aug. 4. 10:29
1 2 3
 21/26 kulcsár dávid válasza:

Találkoztunk már,meg is csókoltam

és fél éve vagyok vele

és az hogy kijöttem egy kis időre azt jenti hogy nem járok vele!

2015. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hogy mondjam el neked, hogy ez valójában időpocsékolás?
2015. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mivel hülye a kérdező.

Nem tud írni. Pl az sem mindegy hogy ott él, vagy csak kis időre megy ki.


Ezek után pont megérdemlitek egymást.

2015. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani. Odamész, és megmondod nekik, hogy van egy fiúd Németországban. Ennyi.
2015. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagykorú, sajnos kb. évi egyszer ha megadatna a találkozás. De így meg nincs értelme. Amúgy miért kell ezt a szüleid orrá alá dörgölni? Ha elég jó viszonyban vagy ahhoz velük, hogy elmondd, akkor nem kell megkérdezned, hogy hogyan. Nekem is tudják itthon, hogy van barátom, de közel sem én mondtam el, nem volt nehéz rájönni. xd
2015. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

A kérdező válasza (19-es) valami fantasztikusan nagy oltás volt. Mellesleg azt se tudod, ki írta a kommentet, lehet Dzsásztin Bíbör (jó, én személy szerint utálom, de azok, akiknek a pasija némeTH országban él szeretni szokták) szótárazta ki a választ, hogy segíteni tudjon rajtad ebben a borzasztó helyzetben. Te meg így beoltod szegényt.

Amúgy, hogy valami normálisabb választ is adjak.. Ha olyan nehéz elmondani a szüleidnek, miért akarod elmondani? Ha Németben lakik, nem sokat találkoztok, so inkább neten vagytok együtt, amit simán eltitkolsz. Ha meg csak egy kis időre ment ki, addig, amíg visszajön, pont lesz időd kitalálni, hogy mondd el.

2017. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!