Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az én korosztányomban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én korosztányomban a jòképű aracok miért az ilyen csont kollekciokat szeretik? 15/L

Figyelt kérdés

Vannak olyanok akik tényleg csak ilyen csontkollekciók és semmi ezuk sincs mégis ők a befutòk!

Én sem mondanam magam boruasztò kövérnek de mégis mindig kifogok valami gazos sracot!



2015. júl. 22. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Most biztos mindenki jön a dumával stb... am én személy szerint utálom a figpiszkálókat... jó ha egy lányon van mit fogni ;)
2015. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én se szeretem a kicsit dagadtabbakat , kb 100ból 5-en talán
2015. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha akarsz egy normális srácot, írhatsz :)

15/F

2015. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban szeretem a csontkollekciókat, mint azokat a lányokat, akik ilyen kérdéseket tesznek fel gyakori kérdésekre. Inkább magadban keresnéd a hibát.:D
2015. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve hehhhehe:) a csont kollekcióknak van esze:) és a fiúk nem azokat szeretik;) jobb ha tőlem tudod.
2015. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert nem érezném magam férfinak egy olyan nő mellett aki nagyobb nálam (így vagy úgy).

Miért kéne a csontkollekció helyett a zsírpárnát szeretni?

2015. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Figyelj,en sem vagyok valami kover es ahogy eszrevettem a koverek magukat itelik el nem masok oket,a legjobb bafatnom( 15eves es lany) azt allitja magarol hogy kover,duci es hogy o nm kell senkinek es mindig azon parazik hogy valaki leszolitja hogy kover a laba meg ilyen hulyeswgek es pedig vagy 1000000fiu akarna vele jafni de eltaszitja mert o bemeseli magarol hogy kover...a sovanyabbak atlagba elfogdjak magukat ahogy vannak es nm igazan taszitjak a fiukat...ezt nem legbol kaptam hanem tobb peldat is lattam...es lehet ezert kell a fiuknak az a lany akinek van onbizalma fugettlenul attol h hogy is nez ki...20/L
2015. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert valaki "csontkollekció" és nincs esze? Ugyan már! Egy kövérebb lánynak meg van? Max azért nehezebb a feje, mert helyette zsír van... -.-'

A testalkat nem igazán befolyásolja a dolgot. És, ha te ilyen okos vagy, akkor miért nem fogysz le? Vagy félsz, hogy elbutulsz???

Igen a vékony lányok tetszenek. Hogy miért? Nincs rá ok. Mindig is azok tetszettek. Ez körülbelül olyan, mintha megkérdeznéd valakitől, hogy pl. miért a gyros a kedvenc étele? Mert finom, de megindokolni nem igazán tudod, konkrét érvekkel alátámasztani.

Illetve még nem tudjuk, hogy milyen a jellemed, az arcod és a testalkatod. Írni én is tudok bármit. Szépíteni, fényezni magam, jó tulajdonságokat leírni csak az a gond, hogy nem biztos, hogy úgy is van!

Képzeld el! Bármilyen hihetetlen is több olyan lányt ismerek, aki vékony ("csontkollekció") nagyon szépek mellette jól is tanulnak/okosak. De!! Több olyan lányt is ismerek, akin azért van felesleg bőven és mégse olyan okos/tanul jól.

És a fiúknál van valami ilyesmi? Aki jóképű az buta és aki csúnya okos? Vagy mi? Vagy az izmos buta és a vékony, nem kigyúrt hülye? Esetleg a vékony buta és a kövér okos? Mindegyikre tudok kivételt mondani... semmi összefüggés. Kapásból pl. az utolsó példára nézzél meg néhány tudós, akik letettek valami az asztalra! Legtöbb vékony :)

kb 4-5 évvel idősebb vagyok, de ezelőtt is ez volt a véleményem és ezután is ez lesz (bár még egyszer változhat, mert ugyebár semmi sem biztos)

2015. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na és a te korodban a lányok miért a csontkollekció fiúkat szeretik....?
2015. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!