Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 év korkülönbség nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év korkülönbség nagyon sok? Én 15/L, ő 29/F!

Figyelt kérdés
Nagyon szeret engem, bár nem ismerjük régóta egymást. viszont kicsit tartok ettől az egésztől.

2015. júl. 12. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
ez nem pedofilizmus???????????
2015. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 nem az. A pedofilizmus a nem érett gyerekekért való vonzalom. (másodlagos nemi jellem) Amúgy meg te tudod. Mire érettségizel 33 éves lesz, de te tudod.
2015. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
11-es! Remélem hogy soha nem szaporodsz!
2015. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem (meg az előttem szólók szerint is) csak kihasználni akar, akármennyire is csábító, igyekezz távol tartani magad tőle!
2015. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 kérdező140 ***** válasza:
20%
Tuod hogy ezt a törvény is tiltja. Am nem sok az csak egy és fél évtized.
2015. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hogy tiltaná már a törvény? Jesszus. Elmúlt 14 a csaj, akár 58 évessel is lehetne. Az már kérdés, hogy mit gondolnak erről az emberek.


Véleményem szerint nem feltétlen gáz a szitu, de nem mindegy, hogy miért akar 29 évesen 15 éves csajt magának.

Ha egy jól kinéző pasiról van szó, aki magabiztos, biztos, hogy csak ki akar használni.

És hazudja, hogy szeret.


De lehet semmi nem jön össze neki a nőknél, ezért van neki ennyire lent a korhatár, mert egyszerűen ekkora gondok vannak vele viselkedésileg, vagy szellemileg.

És az sem épp előnyös, ha azt állítja, hogy szeret, miközben alig ismeritek egymást.


Valószínű a csávó személyiségével vannak gondok... és 15 évesen nem igazán ajánlanám neked. Ugyanakkor kíváncsi lennék, ha megírnád neki, hogy csak barátkozni szeretnél, hogyan reagálna.

2015. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
az én szüleim között 20 év van !
2015. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!