Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb lány barátom elhanya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb lány barátom elhanyagol engem. Mit tehetnék a kapcsolat helyreállítása érdekében?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel már több, mint egy éve ismerkedtem össze. Legjobb barátok lettünk azóta, mindig ott voltunk egymásnak, segítettük egymást, mindent megdumáltunk, diszkrét dolgokat mondtunk el, amiről csak mi ketten tudtunk. De az utóbbi hónapokban teljesen megváltozott a kapcsolatunk. Gimnazisták lettünk, egy évfolyamon, de nem egy osztályban tanulunk. Lehet, hogy ez a tini kor hozza ki belőle, de érdeklődik más fiúk után is. Nyilván ez engem bosszant, mert tetszik is a lány. És féltékennyé tud ezzel tenni. Próbálok nem az lenni rá, de az érzések... Szóval az utóbbi hónapokban azt vettem észre, hogy egyre jobban lesz@rt, nem írt rám, állandóan én kerestem őt, én írtam rá, ő nem keresett engem, nem írt rám, nem is hívott fel. Viszont idegen fiúkat jelölt be, akiket nem is ismert, velük kezdett Facebookon beszélgetni. Én 1 hónapig harcoltam, hogy adja meg a számát, beszélgettünk is telefonon. Sokszor hívtam őt, ő is engem. Ezeknek a fiúknak pedig már az első héten megadta a számát, nagyon sokat telefonálnak. Engem pedig fel sem hív. Facebookon lebeszéltem vele egy találkozót, természetesen el is jött. Mintha élőben nem azzal a lánnyal beszéltem volna, mint Facebookon. Megbeszéltünk mindent, elmondtam neki a vele szembeni problémáimat. Azt mondta, hogy én vagyok neki a legeslegjobb barátja, és az is maradok, még ha nem is mutatja ki ezt teljesen. Ez a találkozó egy hete volt. Rá pár nappal már megint kezdte ezt, hogy leszar, nem foglalkozik velem. Azt veszem észre, hogy egyre jobban próbál pasizni, és rengeteget beszél idegen fiúkkal, nem pedig olyanokkal, akiket ismer. Szerintetek mi lehet ennek az oka? Menthető ez a kapcsolat, hogy olyan legyen, mint régen, hogy tényleg minden normális legyen? Ha igen, esetleg ötletek, hogy mit kellene tennem ez érdekében? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 11. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt, ha esetleg érdekelt lenne. F/16
2015. júl. 11. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:
értelmetlen a kapcsolatotok
2015. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HorusS ***** válasza:
Mind ha magamat latnam pont ez a helyzet velem is egy eve ismerjuk egymast es fix ugyan az a helyzet csak nekem . Honap utan csereltunk szamit de a tobbi minden megegyezik :O erre en se jottem rea mit lehetne tenni :O mert alandoan mas fiukat emleget nekem nem is baj az csak velem mar nem foglalkozik anyira hiaba en vagyok alitolag a legjobb fiu bari :-) szerintem ne keresd egy kis ideig aztan ha tenyleg a legjobb baratjanak tart igenis keresni fog :-)
2015. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HorusS ***** válasza:
Mi azt csinaltuk hogy tartotunk egy het szunetet es nekem jot tett mar feltekeny se vagyok egy fiura se mert tudom fontos vagyok neki szerintem probald ki egy het azert meg elmegy ;-)
2015. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!