Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, most akkor mi kell? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most akkor mi kell? 17/f

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem értelek titeket. Ha túl kedves egy fiú hozzátok, le se sz*rjátok. Ha bunkó, akkor meg odáig vagytok érte. Ez azt akarja jelenteni hogy jobban szerettek "megküzdeni" valakiért? Vagyis az túl egyszerű és izgalom mentes hogy ha a fiú rögtön a lábátók előtt hever.

Kérlek, valamelyik állítást erősítsétek meg, és mondjátok el hogy miert.

Koszi



2015. jún. 27. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adott lánytól függ... Mindenki másmilyen
2015. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyen rögtön túl kedves , mert az kicsit kellemetlen, mintha nekem akarna szolgálni vagy nem tudom. Mondjuk udvarias attól lehet de ne túlzottan. Ha bunkó...figyelj, ha szeretem akkor úgy is odavagyok érte, de egyébként inkább legyen normális.
2015. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Lehet én el lettem cseszve,de én soha nem harcolok/futok egy fiú után se, sőt én a kedves fiúkat szeretem és, ha velem bunkó egy fiú, akkor nem fogok elkönyvelem, hogy nem tetszem neki és hagyom a fenébe. 15/l
2015. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*-fogok
2015. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek küzdeni fiúért, az alapvetően a fiúk "dolga" szerintem. Szerintem legyen kedves, az udvarias fiúkat valahogy imádom, és mégis bírom a kicsit bunkókat, ez paradoxon, de mégis.
2015. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Édes drága kérdező!


Egy lány sem szereti a bunkókat, csak a férfias srácokat, de a túl fiatalok nem tudják még megkülönböztetni a kettőt. De hidd el, egy kedves, őszinte, udvarias fiú, aki tudja, hogy kell bánni a lányokkal, hosszú (és rövid) távon sokkal nyerőbb, mint egy suttyó

16/L

2015. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!