Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottunk de keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de keres?

Figyelt kérdés

3 napja szakítottunk barátnőmmel , nem azért mert nem éreztük jól magunkat egymással hanem a távolság miatt.

Egész nyarat külön kell töltenünk találkozni csak augusztusban találkozhattunk volna és ez kikészítette teljesen őt , ezért mondta hogy már nem úgy szeret mint az elején és végül szakítottunk.


1,5 nap telt el és rámírt facebookon hogy mi újság és egy olyan kérdéssel amire már választ adtam neki ,szóval teljesen lényegtelen dologgal kapcsolatban.


Megosztotta velem az élményeit,dicsekedett nekem hogy milyen jól dolgozik .


Ez jelent valamit ? Esetleg ha visszajön még összejöhetünk ?


17/F 17/L



2015. jún. 27. 09:58
 1/2 A kérdező kommentje:
+ Facebookon még kint vannak a közös képeink .
2015. jún. 27. 10:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bánja, hogy szakítottatok. Ha te is szeretnéd visszacsinálni (szereted még, stb), mondd meg neki nyugodtan.. rosszabb esetben ugyanúgy nem lesztek együtt mint most.
2015. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!