Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel 2 éve együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 éve együtt vagyunk és a következő a probléma?

Figyelt kérdés
Elég sok fiú oda van érte és irogatnak neki de most főleg 1ről van szó. Ez a srác többet akar tőle és mondtam barátnőmnek hogy nem örülök annak hogy ilyen sokat beszél vele mert a srác nem barátságot akar. Azt mondta nem is beszélget vele sokat meg rendben megért. Tegnap megnéztem a sráccal váltott üzeneteit amikor volt rá alkalmam (tudom nem volt szép dolog de valahogy úgy éreztem muszáj). És be is igazolódott miért éreztem annyira hogy muszáj. Láttam hogy rendszeresen küldözget neki képeket magáról meg a srác kérdezte tőle hogy hétvégén megnéznek e egy filmet erre barátnőm azt irta hogy háát talán. Azt is láttam hogy beszélték hogy talizzanak sulinál csak barátnőmnek még volt órája és képes volt ellógni azért hogy találkozhassanak közben nekem azt mondta rosszul van. Még sorolhatnám ezeket. Kérlek segítsetek nem tudom mit tegyek. Mit tennétek a helyemben? Szakítás is a fejemben van folyamatosan de nagyon nagyon nehéz. Segítségek kérek!
2015. jún. 7. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy válaszon vagy te vagy az a srác
2015. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már sokszor megbeszéltem vele. Mindig azt mutatja hogy én vagyok a fontosabb de ezek szerint most szembesülnöm kellett vele hogy nem. És mi lehetett még amiket nem láttam..
2015. jún. 7. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rájössz az egyik "találka" időpontjára, menj el te is :D Aztán magyarázkodhatnak...
2015. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom megtudni maximum valami nagy szerencse folytán. De most inkább tényleg kivitelezhető segítségre lenne szükségem :/
2015. jún. 7. 19:30
 5/5 anonim válasza:

Ha futsz a barátnőd után az csak rosszabb lesz mert megérzi és bajok lesznek belőle. Igazából ha fontosabb a másik pasi akkor úgy is elfog menni vele, akár több is lehet mint baráti tali. Legfontosabb h higgadt és józanul gondolkozz. Megakarják ismerni egymást ez ellen nem tudsz mit tenni.

Azt javaslom tudom nehéz, de beszokott válni, hogy kb 1 hétig ne beszéljetek. Tűnj el kicsit hagyj keressen. És ha keresni fog akkor te vagy a nyerő. Megbeszéled vele h szereted és boldog akarsz vele lenni. Ja és újíts a kapcsolatot mert ez egy jel is lehet akár. Pl kiránduljatok 2en pár napra....

2015. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!