Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagy kérés egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy kérés egy kapcsolatban hogy legyünk mindig elérhetőek egymás számára?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy, 0-24-be egymás nyakán lógjunk vagy, hogy az éjszaka kellős közepén hívogatni fogom ha rosszat álmodtam, csak annyi hogy napközbe tudjunk egymásról, felhívhassam ha valami van, ne legyen olyan hogy egész nap nem tudok róla semmit és csak másnap tudom meg hogy átbulizta az egész éjszakát és ezért nem tudtam elérni. Szerintem nem igazi kapcsolat az, ahol a feleknek annyi szabad térre van szükségük hogy szinte még jól is esik nekik ha nem tudnak a másikról, lehet hogy én látom ezt rosszul, de meg is őrülnék ha huzamosabb ideig nem tudnám elérni a barátomat.

17/L


2015. jún. 2. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egyet értek veled, de mindenkinek mások az igényei, ezt ne felejtsd el. :)


20/F

2015. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én kimondottan pártolom, azért szerintem egy telefon amin van mobilnet és viber az nem nagy költség. Szóval jogos. 22F
2015. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jogos amit mondasz,viszont lehet,hogy kicsit sok neki.


Én személy szerint,napközben hanyagolnám a dolgot. Neki is dolga van,neked is. Tudjátok egymásról,hogy mikor végeztek a munkahelyen,iskolában stb stb ahová éppen jártok,és munka/suli végeztével egészen estig miénk a nap. Nyilván a tanulás stb nem marad ki.


17F

2015. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!