Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lányok, ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, ti járnátok olyan 34 éves pasival, aki max 25-nek néz ki, jóképű és jó teste van, mellé intelligens, művelt is?

Figyelt kérdés
Vagy a kor minden esetben kizárásos alap? Volt már idősebb párotok?

okt. 18. 22:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
19-es: nem kell rendőr, se apuka, nem készülök semmi olyanra, ami büntető kategória. A topik 16 éven felülieknek szól és nem vagyok pedofil attól, mert a tini 18 körüli lányok is vonzanak még. Egy 17-18 éves lány simán kinéz néha 25-nek, mert olyan érett külsőre és néhány lány gondolkodásilag is érett. Kaland azért volt már fiatalabb lányokkal, de jó lenne hosszabb távon is, hogy újra fiatalnak érezhessem magam mellette.
tegnapelőtt 00:44
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Kaland azért volt már fiatalabb lányokkal, de jó lenne hosszabb távon is, hogy újra fiatalnak érezhessem magam mellette."



Tehát a nulla önbecsülésed tuningolására kéne a csaj. Gratulálok! Süllyeszd el magad! Vagy inkább dolgozz már az önismereteden, önbecsüléseden basszus. Ne erre használj ki valakit, aki fiatal.

tegnapelőtt 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
22-es mi köze az önbecsülésemnek ahhoz, hogy szar érzés, hogy öregszem? Fele ennyi idősen mennyivel jobb volt. Így szeretnék örökre 18 maradni érzésre, amihez nyilván az is kell, hogy fiatalok között lehessek. Nyilván nem gyerekes akarok lenni, de nem is 5 gyerekes apuka, akinek nem szól másról az élete, mint a családfenntartás, meló orrvérzésig és 5 gyerek vinnyogását hallgatni állandóan.
tegnapelőtt 20:39
 24/26 anonim ***** válasza:
Az hogy nem vagy képes elfogadni magad! Természetes dolog hogy az emberrel megy a kor. A másik meg: ahhoz hogy fiatalnak érezhesd magad, nem kell fiatalok közt lenned! Ehhez megint a gondolkodásodon kéne változtatni.
tegnapelőtt 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont a korombeliek mind anyukák már, nincs nagyon olyan szingli, akivel élni is lehetne, mint a tinikorban, azaz járás, kikapcsolódás. Akinek gyereke van, az nekem nem jön be, nem szeretnék gyerekkel kínlódni főleg úgy, hogy nem is a sajátom és a legtöbb ilyen nő már nem is szép, mert vagy elhízott vagy megtört.
tegnapelőtt 21:12
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

annyira bírom mikor totál félreértik a kérdést :D

aghh jót nevettem, na megyek is aludni

tegnapelőtt 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!