Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lányok, ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, ti járnátok olyan 34 éves pasival, aki max 25-nek néz ki, jóképű és jó teste van, mellé intelligens, művelt is?

Figyelt kérdés
Vagy a kor minden esetben kizárásos alap? Volt már idősebb párotok?

okt. 18. 22:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is az egri férfi lehet az 🤣🤣🤣
okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

Ugyan már mit akarna egy tinilány?


Ha valami eldugott faluban él a Fideszes szülőkkel, akik folyamatosan az M1 híradót nézik, egyből elültetik a fejében, hogy ez pedofília. Nyilván nem az, viszont elég ha elhiszi.


Nem érdekli a tinilányokat az tőle idősebb férfi, ha mégis abban csak a pénzt látja, mivel nincs keresete és a szülők pénzelik. Ha ebben szerelem is lenne, akkor sem tartana sokáig.


Ezt csak valami alkalmi helyen tudom elképzelni tapasztalatszerzés végett, hogy mindkét fél később el tudja mondani, voltam ilyennel is.


A tinilányokat végeredményben ez nem érdekli: legyen tiktok, insta, ott rengeteg követő, kell a tudat, hogy az a semmi mozdulatok, amiket csinál, sok embert felizgat.

okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Tinikor eleve a tapasztalatszerzésről szól, míg mondjuk egy 30+ as férfi már lassan szeretne megállapodni, a gond az hogy teljesen más életszakaszban vannak. Már arról nem is beszélve hogy teljesen a szüleitől függ a tinilány, míg a férfi már 10+ éve dolgozik magát tartja el.


Ezért nekem nagyon fura egy felnőtt férfitól hogy ő "járni" akar tinivel. Nincs annyi értelme belátni hogy nem müködhet.

okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%
Sok lúzer "vén" pasi persze rendesen leszavazza a 10-es választ. Vegyétek észre magatokat, ébresztő!
okt. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

Van aki igen van aki nem.

Én a nemek közé tartozok.

Engem nem a pénzzel vagy azzal, hogy hogyan nézzek ki vesznek meg hanem, mert vonz. És az ritka.

okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem, biztos, hogy nem járnék egy olyan férfivel, aki duplaannyi idős, mint én. Nem hiszem, hogy megértenénk egymást, plusz nem is találnám annyira vonzónak, mint egy korombelit.

17/l

okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%

A feleségem 18 volt amikor megismertem, én pedig 34. Nála csodálatosabb és szebb nővel sosem találkoztam, pedig nem unatkoztam korábban sem.

Én ezen az alapon nem zárnék ki semmit, de nyilván egy egészséges kapcsolathoz jóval több kell, mint amit a kérdező a zászlajára tűzött.

okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
9-es: Biztos, hogy nem, ugyanis Gödöllőn élek.
okt. 20. 00:21
 19/26 anonim válasza:
73%

Kezdj a korosztályoddal...


Ellenkező esetben egy-két apuka biztos segít rendezni a gondolataidat.


Vagy a rendőr

okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
63%

A másik lehetősége bulin felszedni kalandra egy tinit.


De járás abból nem lesz

okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!