Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Mit tegyek? Éppen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tegyek? Éppen a barátomhoz mentem mikor az állomáson elkezdett beszélni velem egy srác, ugyanarra a vonatra szálltunk.

Figyelt kérdés
Amikor szálltam volna le, a srác el akarta kérni az instám, de mondtam, hogy nem. Azóta viszont nem tudok másra gondolni, csak, hogy mi lett volna ha megadom neki. Soha nem csalnám meg a barátom, nem is szeretnék senki mással lenni. De ez a gondolat nagyon zavar. Hogyan tudnám elfelejteni?

okt. 14. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Igyál valamit és találkozz a barátoddal!
okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Süss palacsintát és nyugodj le.
okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
"Soha nem csalnám meg a barátom" - Akkor miért gondolkozol ezen? Te is tudod, hogy rádírt volna, ami az első lépés a megcsalás irányába.
okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, soha nem csalnám meg. Éppen, hogy el akarom felejteni ezt az egészet.
okt. 14. 12:44
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Meg is adtad a választ a "költői" kérdésedre.
okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont azért nem adtam meg neki semmimet, hogy ne tudjon rámírni, ha nem olvastad volna.
okt. 14. 13:46
 7/13 anonim válasza:
82%
Kivételes, rendes és hű szívű lány vagy, aki kincset ér a kedvese számára.
okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat. Én tényleg csak ez szeretném felejteni a történteket, de úgy látszik nem mindenki látja így.
okt. 14. 13:59
 9/13 anonim válasza:
78%
Van, aki igen, a nemes szíved azért érzékelhető.
okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
62%
Ha csak összehaverkodsz fiúval, az még nem megcsalás, barátok is fontosak az életben.
okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!