Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőmnek tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek tetszik egy srác már 4 éve, de tegnap megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője. Jófej a srác, és szívesen összejönnék vele. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

aug. 21. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha az én barátnőm lennél ki lennék akadva.. de a csávó lehet egyszer a férjed lesz. Nehéz ügy.
aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
összejönni
aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Meg kell kérdezni magadtól hogy melyik ér többet. Egy legjobb barátság vagy egy potenciális kapcsolat. Illetve hogy neked hogy esne ha fordított helyzetben veled esne ez meg, te lennél a barátnőd helyében.

Személy szerint nekem ez nagyon felhígítaná a barátságom. Én sose csinálnék ilyet, és ha velem tenne ilyet barátnőm, tuti nem lenne a legjobb barátnőm utána. Barátnő is csak jó indulattal. Nem osztanék meg vele dolgokat úgy és biztos nem örömmel hallgatnám hogy nekem áradozik hogy milyen jó randizni és milyen jól csókol stb az a srác akibe én 4 évig szerelmes voltam.

aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne gyere össze vele, mert láthatóan semmit nem érzel iránta. Szimpi, de semmi több.
aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a barátom / barátnőm egészen biztosan fontosabb lenne. Én biztosan kihagynám.
aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Legjobb barátnő, hagyjuk már! Nincs olyan, nem létezik.
aug. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Legfeljebb csak neked nem létezik olyan, utolsó.
aug. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem próbálod a srácot rá vezetni hogy a barátnőd sokkal jobb választás lenne? Egyébként a leírásod szerint te nem igazán tervezel vele komolyan, ellenben a barátnőddel. Ha összejönnél vele idővel a srác is ott hagyna meg barátnőd se lenne. Mérlegelj.
aug. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Szóval neked is bejön a srác, hiszen szívesen összejönnél vele. Esetleg mondd el a baratnődnek, hogy a srác megkörnyékezett téged mielött randizni kezdenél vele. A reakciójából láthatod, hogyan érintené a dolog. Hiszen a legjobb barátok miegosztanak egymással kb. mindent.
aug. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

ha 4 éve sem sikerült, akkor szted majd összefog jönni vele?

Mind2kettőtök hagyjatok francba ezt a sráct, neked is jobb lesz, mert akkor megmarad a legjobb barátnőd...

aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!