Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet így folytatni ezt, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így folytatni ezt, vagy jobb, ha szakitunk?

Figyelt kérdés

Nem bízok meg a barátomban. Egyszerűen nem megy.

A történetem annyi, hogy kiderült hogy hazudik nekem. Megint. Mondjuk most azt, hogy szeret, miközben nem is.😔😔 Eddig más jellegűeket hazudott mondjuk, de ez lényegtelen most. Szóval ezt harmadjára játssza el velem és elegem van. Eddig mindig megbocsátottam neki, de most már ugy erzem csak játszik velem. Az a baj, hogy szeretem, de félek tőle. Néha nagyon ilyesztő....

A héten tudunk beszélni, és el akarom mondani neki, hogy miért nem mondtam el neki dolgokat, csak mint az előbb írtam, ha dühös, nagyon ilyesztő. Légyszíves segítsetek!!! 16/L


Ja, és nem kérek olyan kommenteket hogy milyen hülye vagyok amiért eddig megbocsátottam neki, mert mint mâr írtam, szeretem, akármilyen hülye vagy bármi.

Köszi!😊



okt. 8. 18:19
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem jól tetéttek,bizalom nélkül nem lehet kapcsolatot fenttartani.
okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!