Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezt még helyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt még helyre lehet hozni vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
Megpróbálok a lényegre térni. Igazából mind a ketten a 20-as éveink elején járunk, lassan 2 éve leszünk együtt. Mindig is voltak apró gondok, de eddig mindig megbeszéltük, mostmár viszont azt érzem, hogy kezd semmibe nézni. Ha el szeretnék menni valahova ő sosem ér rá, persze a haverjaira bármikor. Legyen szó buliról vagy csak telefonálásról. Mindig akármit kitalálok sose jó, ha nagy nehezen el is jutunk valahova utána azt hallgatom hetekig, hogy de hát csináltunk már együtt programot. De én azt gondolom, hogy ennek alapnak kellene lennie, hogy legalább elmegyünk sétálni és ne mindig egy szobában üljünk. Én nem szeretnék nagy dolgot, szimplán annyit, hogy picit többet foglalkozzon velem, mert hetekig kell könyörögnöm, hogy valamerre menjünk el. Egyszerűen mostanában mindent csak hisztinek vesz, ha a problémákat próbálom megbeszélni. Nagyon el vagyok keseredve, mert szeretem, de közben meg egyre jobban kivagyok.:(
tegnap 22:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogyha együtt vagyunk, akkor teljesen normális velem és törődő, de sajnos csak hetente 1,5 napot vagyunk együtt. Viszont amikor nem tudunk találkozni, akkor teljesen átmegy nem érdekel stílusba.
tegnap 22:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, találsz jobbat.. Olyat, aki értékeli a veled eltöltött időt, aki érezteti veled, hogy szeret és ott van melletted, valaki, aki ennél jobban tisztel.

Én a párommal másfél éve vagyok együtt, ugyanúgy 20as éveink legeleje, egyetem miatt csak hétvégente találkozunk, de minden egyes nap beszélünk, elmeséljük a napunkat, elmondjuk hogy mennyire szeretjük egymást, lehet nyálas, de őszinték vagyunk minden érzésünkkel. A kapcsolatom alatt egyszer se éreztem azt, hogy nem fordítana nekem elég figyelmet és én is ezt teszem felé, hiszen kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást.

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A beszélünket úgy értettem, hogy esténként videóhívásban összeülünk, mindenkinek van legalább egy fél órája az életéből lefekvés előtt..
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt értem a több törődés alatt, hogy beszélgessünk este, ha nem is órákat, de hogy kinek milyen napja volt stb. Köszönöm szépen a választ!😊
tegnap 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!