Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NevermindTwT kérdése:

Miért van az, hogy a fiúk látszólag könnyebben túl teszik magukat szakítás után?

Figyelt kérdés
ma 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesszük túl magunkat könnyebben, csak nem feltétlen mutatjuk ki, hogy még mindig fáj.
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fáj.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint már tapasztaltam azt, hogy szakítás után már szinte azonnal volt valakije. Lehet hosszabb ideje, csak nem mondta el. Ki tudja.
ma 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem te sem mutatod ki, csak lelkileg emészted magad, s ugyanezt csinálják a fiúk is. Csak te nem tudsz arról, ők mit élnek meg, ők nem tudják, te mit.


Hogy te mit élsz át csak te tudod...

ma 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen?

Mikor a menyasszonyom megcsalt kB 2 évig halott voltam.

Szét prostiztam az életem, meggyűlöltem minden nőt, az egész világot...

Volt valakim igen. Valaki, volt...

Azért mert az ember próbál valahogyan vigasztalódni még nem jelenti azt, hogy minden fasza!

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy minden oké, csak kíváncsi voltam ilyenkor tulajdonképpen mi történik.
ma 19:22
 7/12 A kérdező kommentje:
Ki hogyan éli meg az ilyen szituációt. Mindenesetre sajnálom, hogy ez történt veled. Utólag is.
ma 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Már túl tettem magam a dolgon rég de azért köszi :)

Az érzések mélységétől függ.

ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3 Sokan nem mutatják ki, de attól még belül fáj.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Illetve az, hogy összejön azonnal mással, általában csak egy nem helyes reakció.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!