Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kiraktam egy képet és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiraktam egy képet és a crush-om durván leszólta, miért?

Figyelt kérdés
Instára kiraktam egy képet az új rucimról és betageltem a cruhomat is mire ő oda írta hogy tök jó ruha ha free use bitch akarok lenni. Nagyon beégtem, le is töröltem a képet. Miért volt ilyen bunkó? ez csak egy testhez álló ruha volt.
tegnapelőtt 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kint volt a melled? Olyan pózban fotóztál, hogy a seggedet hangsúlyoztad? Csücsörítettél?
tegnapelőtt 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyik sem, csak passzos ruha volt. Alak kiemelo.
tegnapelőtt 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Felét se értettem a kérdésnek!
tegnapelőtt 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet túl merésznek gondolta.ja és nem tetszel neki
tegnapelőtt 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Akár hiszed, akár nem, de nem minden csávó 1 bites akiknek az olcsó r*banc stílus jön be...
tegnapelőtt 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 tippem van: vagy szándékosan csesztetni akart, vagy nem akarta volna, hogy mindenki ìgy lásson. Bármi is a valóság, leírhatta volna priviben is...
tegnapelőtt 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
emberileg sokat elmond róla szerintem, ha nem privátban ír ilyeneket... ne akarj ilyen embert "crusholni"
tegnapelőtt 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
bár, őszintén, privátba se kellene ilyeneket írogatni, de még mindig jobb, mint nyilvánosan
tegnapelőtt 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Te most milyen nyelven írsz? Ez köztetek a 12 évesek között menő.
tegnapelőtt 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
kirakott egy képet, megjelölte a kiszemeltét is, is mire ő oda írta hogy tök jó ruha ha ingyen k-rva akar lenni. nagyjából így tudnám lefordítani, aki nem értené
tegnapelőtt 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!