Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan figyeljen fel rám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan figyeljen fel rám a kiszemeltem?

Figyelt kérdés

A suliban tetszik egy fiú (gimisek vagyunk) aki az évfolyamtarsam. Szeretném ha felfigyelne rám. Még csak most kezdtük a héten a gimit. A baj az hogy nagyon helyes és másoknak is szerintem tetszik.

Semelyik órán sem vagyunk együtt.

Hogyan tudnék vele elkezdeni beszélgetni?



szept. 7. 13:23
 1/8 anonim válasza:
86%
Hat en fiu vagyok, viszont rairhatsz csak ugy, hogy te is idejarsz ilyesmik, ha mar valamit beszeltetek akkor csak igy odamehetsz hozza es igy megkerded hogy mizu ilyesmik es egy ido utan flrotolni kezdesz
szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tervem az hogy odamegyek hozzá valamelyik nap és úgy teszek mintha nem tudnám hol van x terem és megkérdezem tőle. Így lehet felfigyel úgymond rám.
szept. 7. 13:47
 3/8 A kérdező kommentje:

Vagy pedig az egyik osztalytarsam vele van angolon és jóban vagyok vele és akkor látna engem a fiú. Akkor is odamehetnek hozzá pl amikor kimegy a teremből és én is gyorsan kimegyek utána és úgy. Nem tudom ez mennyire jó ötlet.

Rá írni is szeretnék csak nrm tudok mivel illetve úgy tudom a fiúk nem szeretik ha egy lány "nyomul" ra

szept. 7. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a közösségi oldalait és ha a sulival, tanulással kapcsolatos képet kommentet, programot rak ki akkor te mint évfolyamtársa is, szólj hozzá, egészítsd ki, kérdezz rá, és máris megtörtént a kapcsolatfelvétel.
szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez simán jó indításnak.
szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk nagyon szeretik ha nyomulnak rájuk. Amúgy meg igen a legtermészetesebben az ilyen egyszerű hülyének tettetem magam kérdéssel lehet szóba állni vele. Aztán következő nap köszönj rá és kezdj el vele beszélgetni
szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Közös barát esetleg bemutathatna neki, és tervezhetnétek idővel délutánra közös programot,ahol tudtok beszélgetni.
szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát közös barát nincs nagyon, a baratnommel viszont egy órán van, és van egy másik barátnőm is aki vele van órán. Szóval így bemehetnek a terembe pl.
szept. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!