Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól tettem szerintetek is,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem szerintetek is, hogy ilyen elhamarkodottan szakítottam?

Figyelt kérdés

Amikor csak ismerkedtünk és az elején amikor össze jöttem vele az első három hétben. Azt hittem, hogy egy kedves, lojális, alkalmazkodó, elfogadó és viszonylag szórakoztató lányt ismertem meg. Utána folyamatosan elkezdtek előjönni a problémák. Először az, hogy amikor instagrammon beszélgettünk elkezdett random lányokról képeket küldeni és arról kifigurázni őket, hogy ilyen meg olyan csúnyák. És mondjam meg én is, hogy mennyire is igaz ez. Meg pontozzam le őket. Közben volt közöttük olyan is aki amúgy pont az ellenkezője volt. De ezt inkább nem mondtam meg nyílván még úgy sem, hogy őt tartottam akkor is az egyik legszebb lánynak. Mert azt mondta, hogyha párkapcsolatban van valaki akkor annak csak a barátnője tetszhet. És nem kommunikálhat az illető egyáltalán lányokkal semmilyen formában. Még ha régi barátról vagy haver barátnőiről van szó akkor se. Egyszer szinte már fenyegetett ha elmegyek haverokkal és az ő barátnőikkel bulizni akkor szakít. Mert nem érdekli kinek a barátnői akkor is lányok..


Illetve oké, hogy megemlíti a problémáit és néha megbeszéljük. De ő szinte mindig a ezeket fújta főleg amikor interneten beszéltünk. Tehát teljesen rám hárította őket. A végén pedig azzal is nekem eset, hogy milyen semmirekellő vagyok, hogy most csak alap szakmát tanulok, pedig tudja milyen jó tanuló voltam mindig. Meg, hogy nem vagyok jó bizonyos privát dolgokban, ő 16 éves és ezt várja el. Ő meg a legerősebb gimibe járt. Csak most azért kellett kiiratkoznia mert nem bírta és ő is estibe akar menni idéntől és még ő dumált nekem. Ezzel nem is lenne bajom nekem de azzal, hogy beszólt és pont ő az aki nem bírja viszont igen. Utána pedig amikor fokozódtak ezek a dolgok Júniusban én mondtam ki neki azt, hogy vége mert úgy vettem észre nem akar változni semmiben. A hab a tortán az volt, hogy azt mondta nyáron is ugyanúgy csak heti 2x hajlandó találkozni mert azért mert nem nyújtottam bizonyos dolgokban olyan teljesítményt amit elvárt volna és ezért többször nem érdemlem meg. Három hónapig voltunk sajnos együtt csak, jól tettem, hogy szakítottam ilyen hamar vagy várni kellett volna kicsit hátha változott volna? Először elég lett volna csak szünetet tartani és meg mondani neki ha ilyen marad akkor végleges lesz? Amúgy mondtam ilyet neki csak sajnos nem szüneteltem egyáltalán. Így gondolom nem vette komolyan.



aug. 26. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik meg. Nem elhamarkodottan döntöttél, hanem megalapozottan.
aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem nagyon jól döntöttél. Ha tényleg így van, ahogy leírtad, én már előbb is szakítottam volna vele. Nem várhatja el, hogy szakítsd meg a régi barátaiddal is a kapcsolatot csak miatta.
aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hogy bírtad ki mellette ennyi ideg?

Egyébként sajnos általában egy párkapcsolatban 2-3 hét után kezdenek csak előjönni az igazi oldalak...

aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól döntöttél. Igazából csoda, hogy eddig kibírtad.
aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jol döntöttel, egy ilyen növel ense birnam 2 napig se...

Jobbat erdenelsz

szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát perste h jól ez egy idióta volt
szept. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az elején bele kell állni ezekbe a dolgokba.

Inkább szakítok 3 nap után, minthogy szenvedjek 3 hónapon át.

Fog változni talán, 3-4 ilyen kapcsolat után. Ha maradsz mellette, akkor csak megerősíted abban, hogy ez a beteges birtoklási vágya teljesen normális.

szept. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!