Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Férfiak, ti erről mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, és ő már a kezdetektől rengeteg mindent vásárolt nekem, pl virágokat, bögrét és hasonló apróságokat meg persze már egy jó párszor meg is hívott kajálni.

Én azonban olyan furán érzem magam mindig, mert nem szoktam meg, hogy rám csak úgy, bármilyen különleges alkalmon kívül költsenek.

Amikor viszont azt mondom neki hogy nem kérek semmit, tiszta csalódott lesz, pedig én csak nem szeretném ha rám költene a pénzét annyi mindent tudna belőle venni.


Szóval ti férfiak tenykeg ennyire szerettek vásárolni és pénzbeli ajándékkal meglepni a barátnőtöket?


júl. 25. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki valószínűleg ez a szeretetnyelve
júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit szívből ad, sokat készült rá ne utasísd kapásból el, mert az eléggé lelombozó, de rendes tőled, hogy nem élsz ezzel vissza. Ennek (,hogy sok ajándékot vesz) egy hátulütője, hogyha idővel megszokod, hogy mindennel elhalmoz az lesz az alap, ebbe ne csússz bele. Csak egy tanácsnak szánom, remélem tudtam segíteni.
júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szóval ti férfiak tenykeg ennyire szerettek vásárolni és pénzbeli ajándékkal meglepni a barátnőtöket?" - Abból, hogy a te barátod ilyen, miért következne az, hogy minden pasi ilyen?
júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Nem hogy te is vennél neki mindig dolgokat! Ez még eszedbe sem jutott, te nagyon okos?! Gratulálok hogy így kihasználod szegényt!

Nyugi, amint elszáll részéről a rózsaszín köd, egyből rájön majd hogy milyen ember is vagy te!

júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4es!


Örülök hogy ennyire tisztában vagy a szerelmi életemmel legközelebb majd kizárólag tőled kérek tanacsot🙂

Ő már dolgozik mivel lassan 18 lesz, én viszont még nem vagyok abban a korban hogy dolgozhassak legálisan ezért nekem át évente egyszer kétszer kapott zsebpenzemet kell beosztanom mindenre. Már vettem neki én is dolgokat de nyilván kevesebbet tudok rá költeni akaratom ellenére mert a szüleim tényleg csak szülinapra és nevnapra adnak penzt

júl. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!