Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem keres engem ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres engem ha összeveszünk?

Figyelt kérdés
Ha összeveszünk valamin nem keres meg , hiába sírok nem vigasztal meg. Ez olyan rosszul esik. Beszéltem már vele erről azt mondta hogy azért ilyen mert őt nem vigasztalta meg senki. Pedig én igen mióta együtt vagyunk (2 évesek leszünk egy hét múlva).
júl. 18. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Dobd!
júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ez a lényegi probléma? Nem lehet valami egészen más, ami igazán a problémát jelenti?
júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazándiból kettes van itthon most családi problémám ami egészen nagy és ami alapvetően idegesít lehet azért is kapom fel könnyebben a vizet , de ezt ő is tudja és nem veszi figyelembe
júl. 18. 12:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezek alapjan veszekedést generálsz vele. Te is nyugodtan kereshetnéd, főleg ha úgy érzed, hogy felesleges hülyeségen kaptad fel a vizet
júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha családi problémád van akkor ne rajta vezesd le mivel nem a boksz zsákod.

Ha nem tehet róla mert te hisztis vagy, nekiesel, végül várod hogy vigasztaljon. Én sem keresnélek és nem azért mert nincs bennem érzés csupán semmi kedvem ahhoz hogy valaki problémázzon velem.

júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ő keressen, ha te voltál paraszt? :DDDDDD


Úristen, aztán miért jutottam el odáig, hogy már direkt nem kell semmilyen kapcsolat.

júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem ,nem én voltam paraszt. Ő bántott meg engem azzal hogy egy nagyon csúnyát beszólt amiről nem tehetek és elkezdtem sírni. Aztán ott hagyott hogy jolvan már
júl. 18. 21:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben az esetben nem én vagyok a paraszt
júl. 18. 21:04
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem esek neki csak beszól valami durvát és elsírom magam ,mert szarul esik. Utána az a normális ha ott hagy és nem keress egész nap?
júl. 18. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
"azt mondta hogy azért ilyen mert őt nem vigasztalta meg senki" - Tehát az intelligenciával nem igazán áldotta meg a sors... Én tuti azt mondanám neki, hogy majd keressen meg, ha esetleg kinövi a szánalmas érzéketlen stílusát, addig te keresel embereket, akik valóban szeretnek.
júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!