Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagynom kéne? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne? Többi lent

Figyelt kérdés

Mostanában sokat veszekedtün. Mindketten ugyan úgy hibásak vagyunk emiatt.

Én elmondtam neki hogy szeretném ha ez a kapcsolat megmaradna, bocsánatot kértem és megígértem,hogy változok

Ő nem tette ugyan ezt, sőt

Egyre szarazabban ír. Ha ezt felhozom neki akkor megsértődik

Már szinte alig akar velem beszélni pedig én nagyon próbálkoztam de már bele fáradtam

Megkérdeztem hogy meg akarja-e menteni a kapcsolatot

Azt válaszolta,hogy "nemtudom"

Illetve "nem akarok ezzel foglalkozni"

Szakitsak vele vagy még van esély?

Észre vettem hogy nagyon sokat van a fiú barátjával és mindig mondja nekem h milyen jól érzi magát és mutogatja hogy a srác milyen ajándékokat vesz neki

Hagynom kéne a kapcsolatot vagy mit tegyek?

Engem már ez az egész nagyon kifarasztott

Futottam utánna rengeteget,figyeltem arra amit szeretne, megadtam neki mindent amit kért,ajándékot, szeretetet,torődést de nagyon ritkán kapom vissza mostanában,vagy egyáltalán nem is



júl. 15. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kívülről nagyon egyértelmű: a kapcsolatotok szakításra érett. Nem érdekled, nem akar veled együtt fejlődni és ELKÉPZELHETŐ, hogy érzelmileg megcsal, tehát abba a másik srácba szeretett bele. Nem jósolok nektek sok jövőt, ezt inkább engedd el. Állj talpra és keress valakit, akit érdekelsz.
júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek igaza van.
júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a leírásodból még az sem egyértelmű, hogy ez tényleg egy komoly kapcsolat, vagy csak neten irkáltok egymásnak? Szoktatok személyesen találkozni? Miért írásban kommunikáltok a kapcsolatotokról ahelyett, hogy személyesen beszélnétek?


A kérdésedből nekem nagyon az jön le, hogy a ti "kapcsolatotok" vagy csak netes üzengetés szintjén létezik, vagy ha nem is kizárólag így, de nagyon eltolódott ebbe az irányba. Ezek alapján nekem nem tűnik valódinak, csak virtuálisnak. Ha ez így van, akkor teljesen érthető, ha ő sem érzi valódinak.


Ezzel szemben a fiú barátjával azt írod sokat van együtt élőben, ajándékokat kap tőle személyesen. Nekem ez sokkal valódibb kapcsolatnak tűni. Nem csoda, ha vele jobban érzi magát, hiszen élőben együtt vannak, időt töltenek együtt, fizikailag találkoznak, látja, beszélgetnek, nevetnek és egyre közelebb kerülnek egymáshoz.


Ha ti nem találkoztok, nem töltötök együtt időt, nem beszélgettek személyesen, akkor köztetek sokkal kevésbé alakul ki a kötődés. Ha csak számomra nem jött át, de veled is tölt időt, akkor nem ennyire drámai a kontraszt, de te magad is azt írod, hogy a másik sráccal több időt tölt együtt, így az arányok érthető módon felé tolódnak. Ha nem is akar veled több időt tölteni, akkor az nem a siker felé tereli a helyzetet.


Persze, ha ez egy erős érzelmeken, vonzódáson, elköteleződésen alapuló kapcsolat volna, akkor akár nagyobb szüneteket is könnyebben át tudna vészelni. Viszont a jelek szerint az alapok nem olyan erősek és a körülmények nem is az erősödését támogatják.

júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eléggé komoly. Nagyon sokszor találkoztunk,szinte minden nap,de az utóbbi időben már nem akar találkozni. Inkább a barátaival van és azzal a sráccal és ezért ment át abba,hogy csak irogatunk mivel,hogy ő nem akar találkozni mert inkább a barátaival és főleg azzal a sráccal akár inkább lenni.

Azt mondta h. nem ér rá szóval ne írjak neki, majd ha lesz ideje és kedve akkor ír ő és akkor tudunk beszélni. 3 napja nem írt

júl. 19. 13:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat elég szarul fogalmaztam meg a szöveget
júl. 19. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azzal hogy 3 napja nem ír, ne pazarolt a lányra az időd, keress mást, annyi lány van még, aki értékelni fog téged.
júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Szakítottam vele. Különösebben nem izgatta magát

Próbálta úgy be adni mintha ez csakis az én hibám lenne

Asszem jobb lesz így, nem mergezzuk egymást többé

júl. 19. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, tedd magad túl rajta és keress mást, aki legalább annyit beletesz a kapcsolatba, mint te is.
júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!