Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az én hibám lenne, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám lenne, hogy nem érzem jól magam a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Friss párkapcsolatról beszélünk, még csak egy kicsit több mint egy hónapja tart, előtte majdnem 2 hónapot ismerkedtünk.


A fiú tőlem nem sokkal fiatalabb, de nem is ez a fő befolyásoló tényező, nem gondolnám, hogy az érettséget a korának kéne befolyásolnia. Viszont nincs meg a megfelelő kommunikáció köztünk, ha valamit ő mondott igyekeztem a lehető legmegfelelőbben lereagálni.

Viszont ha nekem volt valami negatív, ő vagy toxikusan reagálta le, amitől én éreztem magam rosszul, vagy pedig annyira semleges, semmitmondó pár szavas szavai voltak a problémámra, amitől értéktelennek éreztem magam. De mindig elmondta, hogy ő mennyire szeret.


Pedig az elején minden annyira szépnek tűnt, sosem szeretett még ennyire senki és én is szeret(t)em őt.


Az legnagyobb gondom az állandó másoktól jövő visszajelzés. Senki nem értette meg, hogy egy olyan srác, mint ő hogyan kaphatott meg engem. Nekem tetszett külsőre,

mostanság viszont ha látok róla egy képet, nem kap el semmi féle pozitív érzelem.

Többen is mondták, hogy nem kellene belemennem ebbe a kapcsolatba.


Én folyamatosan azt hajtogatom, hogy szeretném megoldani a kapcsolatunkat, de ő a problémát sem látja, csak azt, hogy én néha oktalanul szótlanná válok…


Úgy érzem, hogy az én hibám javarészt, sokkal jobban kellene nyitnom felé, de ha megteszem az áldozati szerepet játssza. Szeretném helyrehozni, de nekem fontos emberek mondják azt,

hogyha ennyi idő után helyre kell hozni, akkor az már régen rossz.


18/L


jún. 26. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a bennem lévő jelenlegi érzelmek miatt semmi kedvem vele elmenni találkozni, mert ilyen bizonytalanul élőben nem akarok benne negatív érzelmeket kelteni
jún. 26. 14:12
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
"toxikus" ez a szó önmagában indok a szakításra, mert az ilyen ember nem változik, később pedig csak rosszabb lehet. Annyit pedig nem ér hogy az ember elveszítse az önbizalmát egy ilyen miatt.
jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a negatív visszhangok miatt érzel így?
jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Minek vagy még vele?!
jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha önszántadból belementél egy rossznak bizonyuló kapcsolatba és nem ia akarsz kijönni belőle, akkor nyilván az a te hibád. Azt tisztázd, hogy minek akarsz benne maradni a kapcsolatban.
jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttes akarsz lenni, de a gondolkodásod (bármennyire is képes vagy választékosan fogalmazni, és biztos egy cuki csajszi lehetsz) valahol egy 10 éves kisgyerek környékén mozog.

"Pedig az elején minden annyira szépnek tűnt"

Komolyan? :D Minek az elején? Az 1 hónap elején vagy az azt megelőző 2 hónap elején? Ennyi idő alatt nem tud olyan dolog kiderülni, ami addig nem volt nyilvánvaló.

Már most problémákat generálsz egy olyan kapcsolatba, ami igazán még nem is létezik. Itt nem csak a fiút kell helyretenni, de saját magadban is tisztázni kéne, miért ragaszkodsz ennyire egy olyan kapcsolathoz, amit tudat alatt tönkre akarsz tenni. Félsz az elköteleződéstől? Félsz, hogy egyedül maradsz? Zavar, hogy külsősök mit mondanak a kapcsolatotokról? Leírtad, hogy nálad fiatalabb, de tagadod, hogy ez zavar; biztos, hogy nem az életkorbéli különbségre akarod visszavezetni azt, hogy ő nem ért meg téged? Te mégiscsak 18 éves nagykorú vagy, ő meg hát nem az..

Nagyon sok olyan probléma állhat a kapcsolatotok hátterében, ami nem az, amiről te konkrétan beszélsz, bár az, hogy a környezeted nem akarja elfogadni, te meg 1 hónap alatt megtaláltad benne az indokot, ami miatt szakíthatnál vele, ez elég egyértelmű is lehet.

Értékeld át magatokat, önmagadat is, hogy mit vársz tőle, mit vársz a kapcsolattól, hátha rájössz, miről beszélek. A környezet meg nem lehet befolyásoló tényező a magánéletedben.

tegnapelőtt 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
tegnapelőtt 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engedd el ezt a kapcsolatot.
tegnapelőtt 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!