Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha romlik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha romlik a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Vasarnap leszunk egyutt meg csak 2 honapja, de par hete mar nem olyan mint volt. Az elejen meg sokkal megértobb volt,sokkal kedvesebb, rengeteg aranyos uzenetet irt,rengeteget hivasoztunk es az iskolaba is tobbet beszeltunk. Viszont kb. 2 hete barmirol beszelunk,barmit mondok ő azt félre érti és megharagszik, szinte minden nap ossze veszunk valamin, egyre kevesebbet beszelunk,eleg sokszor flegma is. Neha mar indokot keres hogy megharagudhasson. Tegnap mondtam neki hogy ez mar nem olyan mint volt, es ezen is ossze vesztunk. Nem hiszi el hogy szeretem őt, mert szerinte nem tartom vele a lépést.. Eszembe nem jutna vele szakitani mert amiota az eszemet tudom csak ő tetszik de 2 honapja vettem ra magam hogy elmondjam neki. Szoval valami ötlet hogy ez ne igy legyen? Es fiuk ti mit vartok el egy lanytol, mit csinaljon, mi az ami miatt "nem tarthatja a lepest"? Barmilyen parkapcsolattal kapcsolatos segítséget elfogadok!!! (nekem o az elso baratom..) (gyors válaszoknak orulnek mert most is harag van:/)
2022. nov. 22. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani, de szerintem ebből szakítás lesz. Összejöttetek, de “nem illetek össze”, nem alkottok egy párt, egy bonthatatlan egészet. Mivel te vagy a lány, és te szeretnéd menteni a kapcsolatot, ezért te nem érzékelsz ebből sokat, de valószínűleg ő mádként érez már irántad, mint te iránta. Ha ő is ugyan azt érezné még most is mint az elején, akkor nem viselkednétek így egymással, és nem lennének az állandósult veszekedések. Nehéz lehet belátni számodra, de szerintem ő már szabadulni akar ebből a kapcsolatból. A tartani vele a lépést, meg csak egy kifogás, amivel valójában csak el akar tolni magától. Azt nem tudom, hogy utólag megbánná e ha valóban sikerülne is. Valószínűleg utólag megbánná. Talán egy jó lépés lenne számotokra, ha tartanátok egy hónap szünetet. Megnézni hogy mit éreztek a másik hiányában. Vagy újralobbantja a lángot, vagy hagyja kialudni. Szerintem ezt lenne érdemes megpróbálnotok. Egy ilyen fiatal (rövid ideje kialakult) kapcsolatnál még nem érdemes komolyabb szintű párkapcsolati tanácsadást folytatni. Néha csak hagyni kell elromlani, azt ami nem működik. Mondom ezt úgy, hogy én is a javítás pártján állok. Tekint erre úgy, mint a vásárlás utáni csere garanciára. Két hét még ott is érvényes. Kivéve ha interneten vásároltál. Bocsi a szörnyű példáért. Eszem ágában sincs leminősíteni a párkapcsolatodat. Kívánom a legjobbakat. :)


u.i.: Ha most is épp veszekedtek, és te dobálózós vagy, próbálj meg minnél puhább dolgokkal dobálózni. Sokat segíthet a békülésben, ha plüssökkel veszed körül magad, és nem pl nem is tudom vasalóval. 😅


29/F

2022. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hosszúhajú ***** válasza:
51%
Én nem értek egyet azzal hogy oké ennek vége Mert nem illetek össze. Alkalmazkodni kell a másikhoz és sokszor hagyni hogy inkább az legyen amit ő szeretne ha erre nem vagytok hajlandóak vagy ha ő nem hajlandó akkor az inkább arról szól hogy mi az amit hajlandó megtenni a kapcsolatért és nem arról hogy összeilletek e.
2022. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hosszúhajú ***** válasza:
100%
Sose mondanék ilyet a másiknak hogy nem vagy hajlandó velem tartani a lépést. Miért az ő lépését kell tartani miért nem a te lépésedet? Talán túl hamar lefeküdtél vele és most már nincs miért tepernie
2022. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Kedves hosszúhajú (: sikerült kiállnod magad mellett, és a gyűjtögetett dolgaiddal kapcsolatban a szüleiddel szemben?
2022. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3! Meg nem fekudtunk le:)
2022. nov. 22. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az életkorotokat elárulnád? Amúgy az is furcsa számomra, hogy ha két hónapja vagytok együtt és néhány hete már veszekedtek. A két hónap is csak néhány hétből áll. Tudom, hogy számodra ez többet jelent, mert már előtte hogy összejöttetek is tetszett... De azért est is érdemes lenne mérlegelned. Főleg ha több időből áll maga a veszekedés, mint maga a kapcsolat.
2022. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felejtős
2022. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hosszúhajú ***** válasza:

Szia 4, nem akarok offolni írok privát. :)

Kérdező, még nem feküdtetek le? Szuper akkor ne is tegyétek. Azt kéne tudni hogy egyáltalán akar e valamelyest alkalmazkodni hozzád. Mert ha ő a saját lépéséhez akar téged idomítani akkor mindig neked kell majd hozzá alkalmazkodni

2022. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
15 voltam amikor elkövettem azt a hibát hogy összejöttem egy ilyen sráccal mint te. Ugyanez volt a helyzet nálunk is. Én félévig halasztottam a szakítást pedig már az első hónapban megkellett volt tennem. Nem tudtam megtenni mert olyan jó volt a gondolat hogy van valakim. Azt hittem szerelmes vagyok pedig ez közel sem volt szerelem. Szerintem minél előbb szakíts vele, ne húzd halogasd.
2022. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Beszélgetés a javításra, ha nem megy szakítás.
2022. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!