Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Együtt vagy kulon mentek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagy kulon mentek a bulizni a párotokkal?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, tehát a bulizos korszak van.

Én bulizosabb típus vagyok, mint a barátom, de azért néha o is elmegy ide-oda.

Voltunk együtt is már, de külön is. De inkább én megyek külön, mert én járok többet, és mintha a barátomat ez kicsit zavarna, de ha mondom hogy o is jojjon nyugodtan ,nem jön. És most 2 tűz között erzem magam.

Ti nálatok hogy van? Szerintetek rendben van ha valakik külön járnak?



jún. 5. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Néha jó együtt is elmenni, de ha valaki nem az a típus nem gond, ha külön járnak.
jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy? Ha együtt mentek akkor együtt, ha nem akkor nem.
jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
84%

Nálunk a barátom utál bulizni de én imádok úgyhogy mindig hivom de csak nagyon ritkán jön. Megbízunk egymásban néha ő is szokott menni a haverjaival, szerintem így rendben van ha valaki csalni akar úgyis megteszi!


19/L

jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Csakis külön. Máshogy hogyan lehetne megcsalni? Buliba azért jár az ember lánya hogy megcsalja a barátját.
jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem nagyon szoktunk együtt bulizni, mert egyrészt távkapcsolatban vagyunk, másrészt én inkább koncert párti vagyok. Úgy gondolom, hogy nincs ebben semmi rossz, én kifejezetten örülni szoktam annak, ha a barátnőm elmegy a barátaival szórakozni.
jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
43%
Én nem megyek a barátom nélkül, egyszer voltam és ne lett jó vége. Egy idegen srác beporozta a "bibémet" és alig tudtam titokban tartani.
jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Titokban tartani?! Minek?

jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!