Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit javasolnátok nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon bonyolult dolog miatt kernek toletek segitseget. Nemis tudom miert jottem ide megosztani ezt veletek de ugyerzem ha sok ember tanacsat hallom okosabb leszek.

A mostanj parommal 4 eve egyutt vagyok es 8.ban jottunk ossze. Most 17 eves vagyok. Nagyon szeretem es nagyon jo hozzam tenyleg. Viszont ugy erzem hogy kesobb megfogom banni hogy most nem eltem ki magam tehat meg nem volt elotte sem senkim es vagynek mas ferfi vonzoerejehez de felek hogy hogyha most elveszitem akkor sose fogom tudni kiverni a fejembol es megfogom banni mert tenyleg nagyon szeretem csak felek mert a jovomet nemigy kepzeltem el es nemtudom mitevo legyek😫

Mivel a tinedzserkorom is elment illetve most mar betoltom a 18.at igy mar a felnott koromba is belenyulik es szerintem elveznem kene mas fiukkal is lennem mielott elkotelezem magam de nagyon felek attol hogy ot elveszitem es megbanom ezt a dontesem mivel tenyleg magaval a kapcsolattal baj nincsen😕

Valaki aki tudna valahogy egy ket tanaccsal ellatni ami nyilvan nem az hogy hogyha mar megfordul ez a fejembe akkor nemis szeretem stb … akkor azokat fogadnam szivesen.

Koszonom szepen halas lennek💓



máj. 24. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez sajnos egy nehéz döntés, amivel majdnem mindenki szembesül, ha fiatalon tartós kapcsolatba kerül. Én nem gondolom, hogyy csak azért, mert már ez felmerült benned, akkor ez azt jelenti, hogy meg is kell tenned, mert különben megbánod. Meg kell hoznod egy döntést, amihez aztán meg kell próbálnod tartanod magad (de természetesen az életeden mindig változtathatsz, ha igazán szeretnél).

Én is voltam ebben a helyzetben, én maradtam a kapcsolatban, azóta összeházasodtunk, gyerekünk van. Nem bántam meg a döntésem, persze azt, hogy az életem végén mit fogok erről gondolni, nem tudhatom.

Ezt a döntést csak te egyedül hozhatod meg. De javaslom, hogy beszéljetek erről a barátoddal. Lehet, hogy ő is ugyanígy érez, tarthattok egy év szünetet, kiélitek magatokat és ha még utána is szeretnétek, visszatalálhattok egymáshoz.

máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#10-es nagyon jót írt. Lehetséges, hogy a barátodnak titkon vannak olyan vágyai, mint például 3-as, vagy 4-es szex, amiket így ő is kiélhet, meg a másik srác miatt te is. Próbálj beszélni vele erről.
máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

12-es. 10-es vagyok. Kerdezonek nyilvan nem olyan oszinte es gszlasok nelkuli a kapcsolata,hogy ugy beszeljen,mint en.

Meg pl nekem miert kellene ,h tetszen a baratja,akivel le kene fekudnom a 4-es szex soran? Meg mi van,ha ugy rakattanok,h utana felkeresem a baratjat kettesben torteno szexre rendszeresen? Mert azok utan semmit nem ereznek tabunak.

máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a pároddal. Semmi gond nincs az elköteleződéssel sem.
máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!