Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert nem tudod kifejezni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudod kifejezni az erzeseim?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a baratomat de egyszeruen nem tudom kimondani a szeretlek szot, ha ketten vagyunk akkor is mindent o kezdemenyez, masok elott meg annyira kenyelmetlenul erzem magam amikor megolel vagy amikor az utcan kezen fogva sétálunk es jön szembe velunk valaki. 1000% hogy szerelmes vagyok de egyszeruen nem tudom kimutatni sehogy ezert o azt gondolja hogy nem igy van. (2.baratom)
2023. okt. 10. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt valami rossz egy előző kapcsolatodban/azzal, aki tetszett neked?
2023. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem történt semmi negatívum vele,gyszerűen vedd rá magad.
2023. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*egyszerűen
2023. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolaton kívül, más téren sem birod kifejezni az érzéseidett?
2023. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 nem, sajnos eleg csondes es zarkozott vagyok
2023. okt. 13. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha ez megynugtat én dettó ugyan ez vagyok.
2023. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szüleid nem 'nyomtak el' úgymond gyerekkorodban? Nem 'érvénytelenítették' az érzéseidet? ("Ne csinálj bolhából elefántot, ez nem akkora ügy" ilyesmik)

Még ezt tudnám elképzelni amiért nem tudod kifejezni, mit érzel

(1. voltam)

2023. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!