Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk miért nem merik kifejez...

A fiúk miért nem merik kifejezni az érzéseiket? Ha egy fiú nem meri kifejezni az érzéseit mivel lehet bátorítani hogy fejezze ki? Vagy nem is lehet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a félénk és önbizalom hiányos fiúk nem merik.
2014. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert amint megmutatjuk az érzelmes oldalunkat, ti nők azonnal belevágjátok a hátunkba a kést. Ennyit rólatok, csók! 28/F
2014. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akárhányszor kimutattam, pár héten belül az összes nő megalázott. Akinek nem mutattam ki soha, azzal működtek a dolgok, de idővel el is halványultak az érzéseim.
2014. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nyílt lapokkal játszik az ember, akkor könnyen kihasználják a védtelenségét.

Van egy történeted ezzel kapcsolatban, kérdező?

2014. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert rengeteg lány számára az érzések kimatatása egyenlő a lúzer, puhap*cs kategóriával.
2014. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van! kedves előző(jaguar)! ez gyengeségre vall valamiért a nőknél! És egy csomó lány úgy van vele hogy ha a pasi nagyonis érez íránta akkor az unalmas lesz, azt már nem lehet fokozni! Ezért mennek rá a b@nkó s*ggf@jekre mert azokat meg akarják változtatni(van velük dolguk-"érdekesek") aztán pár pofáraesés után rájönnek hogy talán a normális férfiak közül kellene választani de akkor már simán benne lesznek a húszas éveikben!
2014. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja igen le lehet pontozni! de ez akkor is így van nagyon sok esetben! ;)
2014. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lány vagyok és komolyan, egyetértek az előttem szólókkal. Van egy osztálytársam, aki elég egyértelmű volt hogy szerelmes belém. Én meg elkezdtem vele bunkózni, meg is aláztam de azt nem tudom hogy miért. Megbántam. A kapcsolatunk baráti maradt, de akkor tényleg elég bunkó voltam vele. Úgy látszik ez a nőknél ösztön....(VAN KIVÉTEL!!!)
2014. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!