Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vannak olyan lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan lányok, akik a veszekedést kvázi szakításként élik meg?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan lánnyal találkoztam már, akivel együtt voltunk, vagy alakultunk, természetesen volt egy baromi nagy veszekedés (de semmi olyan, amiből az derülne ki, hogy ez szakítás), és akkor sírva mondták, hogy vége, meg ilyesmi.


Utalhat ezt arra, hogy nagyon felszínes kapcsolataik vannak, vagy miért?


2023. ápr. 29. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Az persze nem derült ki hogy mi a veszekedés tárgya.
2023. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondhatok pár példát: hogy miért nem hív az egyik fél vissza, miért hallgat el néha, miért találkozgat exszel meg hasonlók.
2023. ápr. 29. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az exszel találkozgatás miatt én is véget vetnék egy alakulónak, de a másik kettő tényleg csak hisztinek tűnik. Ha ennyi elég neki a "szakításhoz", akkor szerencsére jó hamar megszabadultál tőle.
2023. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért vannak ilyen lányok, akik a veszekedést szakitasnak élik meg, mert régebben egy traumatizalt kapcsolatban voltak. A barátom szakított velem többször is, mert nem tudta kezelni a vitákat. Aztán folyton ígérgette, hogy nem lesz még egy ilyen ennek ellenére már minden vitánk után sírva kérdeztem, hogy de azért nem szakitunk ugye?? A válasz mindig az volt hogy látod megint csak erre tudsz gondolni, nem fogunk szakítani, majd 1 vagy 2 nappal később igen. Ez párszor már elofordult, de most már én is besokalltam és ha jelentkezne sem mennek már vissza. Sok mindent elviseltem, nélküle is is rossz nem is vágyom már kapcsolatra. De inkább nyalogatom meg egy kicsit a sebeimet aztán az élet megy tovább.
2023. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!