Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Le akarok feküdni a barátnőmme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok feküdni a barátnőmmel, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Már régóta együtt vagyunk, én érzem úgy hogy már elérkezett a kapcsolat arra a pontra hogy megtörténjen! Szerintetek mit csináljak? Mit tanácsoltok?
2022. júl. 16. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Jézus 11 XDD



Amúgy igen, először kérdezd meg hogy ő úgy érzi-e itt az ideje? Ha szűz akkor nem biztos. Meg ne egyből a közepébe, felvezetés, külön vagy előtte.

2022. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Belenyúltam a bugyijába, de nem előre! A melltartójába is! Előre nem engedett nyúlni mondván számára túl korai még! A seggét markoltam engedte, a melleit is fogtam az sem zavarta, de nem nyúltam a puncijához! Mit tanácsoltok?
2022. júl. 21. 00:45
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha túl korai neki akkor várj még ezzel. Én nem épp ezt képzelem el felvezetés alatt. Azért remélem nem csak random letapiztad. Még ha a barátnőd is, ha nem szokásos akkor kellemetlen lehet, szokatlan. A kérdésesre ezzel választ is kaptál. Nem áll készen, és ezt nem szabad erőltetni meg siettetni. Mert nem lesz jó. Neked lehet, neki nem.
2022. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 Várj, ennyit javaslok.
2022. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tanácsoltok?"

Azt, hogy előbb nőj fel és csak akkor akarj tőle valamit, ha már magadtól is tudod, hogy mit hogyan tegyél, nem idegenektől várod a válaszokat arra, hogy te meg ő mit hogyan csináljatok!

2022. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az írásod alapján nem használhatnád ezt a rovatot.:/
2022. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, van anyád, lánytestvéred, vagy bárki, aki nőből van és valóban szereted?
2022. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
26%

A lánynak a szex egyértelműen korai. Pár hét múlva próbálkozhatsz a phncijához nyúlni bugyiban. Ha engedi, akkor legközelebb esetleg levenni (ha engedi).

Na utána lehet elekzdeni előbb beszélni a szexről, utána meg csinálni ha mindketten akarjátok

2022. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Pár hét múlva próbálkozhatsz a phncijához nyúlni bugyiban. Ha engedi, akkor legközelebb esetleg levenni (ha engedi)."

Az, hogy engedi, még nem jelenti azt, hogy tényleg szeretné is!

2022. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!