Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van helyes döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van helyes döntés?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal. De azt érzem, hogy nem megfelelő számomra. Ez így lehet sznob lesz, de nem érzem elég intelligensnek magamhoz. Azt érzem, hogy csak vissza-húz engem. Lehet nem én vagyok a világ legokosabb embere, de törekszem. De ő egy cseppet sem tesz azért , hogy okosabb, magasabb végzettsége legyen. Van egy szakmunkás a kezében ami 3-as.

Nekem nagyobbak a vágyaim. Ügyvéd szeretnék lenni, egyetemre menni, lediplomázni. De ha erről beszélek konkrétan tiltakozik, mintha nem akarná.

Nem halad soha sehova, 2 év alatt semmi sikerei nem voltak, nem hozott össze semmit. A jövőmnek jobb lenne egy okos, kitanult fiúval aki haladna. Csak én szeretem őt, de tudom hogy evvel csak elcseszem az életem. Mivel az én fizetésem sokkal több lesz, mint az övé. Ez most nem nagyzolás,szimplán tények. Lényegében én tartanám el őt. Cigizik, én viszont nem. Kértem őt, hogy szokjon le, de meg se próbálta.

Mi lenne bölcs és helyes?

Szörnyen érzem magam a gondolat meneteim miatt...

17l 25f


2022. febr. 26. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem hagyd a fenébe! Mindenben támogatnia kéne nem hogy ellenezni. Egy ilyen kapcsolatnál még a magány is jobb!
2022. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ja, hagyd a fenébe. NEM az a probléma, hogy csak egy melós (én is az vagyok), hanem hogy nem partner.
2022. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%

Nem, nem az a baj hogy melos. Noncs ilyen hogy “csak melos”

Telhje sen egyenrangu munka barmilyen melos munka mint egy ugyved vagy orvos ha tetszik ha nem.

2022. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd.
2022. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem szereted. Pont az történik, amit a biológia előír: két évig működtek a rózsaszínköd-hormonjaid, és most látod, milyen is valójában. Feltalálták a szakítást. Ne rabold vele az értékes idődet. Súgok valamit: az ő számára se vagy érték te. Csak az altestedet használja, kéznél vagy neki.
2022. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Kezdjük ott, hogy egy felnőtt 23 éves férfi miert pont egy 15 évessel jött össze ? Most, hogy már idősebb vagy, szerintem te is látod, hogy miért nem talált magának egy korabeli nőt. Támogatnia kellene az álmaid, nem pedig tiltakozni, és lebeszélni róluk. Nekem nagyon úgy jön le, hogy nem szeretné, hogy te sikeresebb legyél mint ő, mert az lerombolná az egóját…Egy kapcsolat nem csak a szereteten alapszik. Még arra sem képes, hogy leszokjon a cigizésről (pedig azzal magának is jót tenne), ő telejesen rendben van ezzel az életmóddal, és ez nagy valószínűséggel nem is fog változni, szóval a döntés a te kezedben áll. Vagy elfogadod úgy ahogy van, és vele maradsz, vagy véget vetsz ennek a kapcsolatnak, és találsz valakit, aki megfelel az elvárásaidnak.
2022. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Szánalmas vagy.” Kitanult” emberek is munkások . Aki saját üzletet csinál annak nem kell diploma. Ahhoz meg gratulálni tudok, hogy 17 évesen 25 éves pasid van.
2022. febr. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Ja az meg gondolom nem lenne baj ha a pasi keresne többet ugye?
2022. febr. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha mondjuk kőműves akkor többet keres mint te ügyvédként. De van jól kereső gázszerelő is.🤣
2022. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Undorito fereg vagy kerdezo
2022. febr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!