Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudok valakit úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok valakit úgy irányítani hogy nem mondom meg mit csináljon?

Figyelt kérdés
Barátommal tegnap szakítottunk és azt mondta neki olyan nő kell aki irányítja őt de nem úgy hogy megmondom mit csináljon hanem hogy nem mondom meg csak így utalok rá és ráveszem anélkül hogy mondanám. Remélem értitek és tudtok segíteni.

2021. dec. 17. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Érzelmileg sok emberre tudsz hatni.

Pl olyan szomorú leszek, ha nem kapom meg azt a penztárcát.

Viszont szerintem van aki jobbat is tud.

2021. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudunk segíteni. Talán annyit, hogy idiótákkal ne ismerkedj:)
2021. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Manipuláld
2021. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Sokszor beválik nekem pl. tanácsadásnál, hogy elmondom, én mit csinálnék az illető helyében.
2021. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Hát duzzogjál, ha valamit akarsz pl elmenni valahova, amihez neki nincs kedve, és ha kérdezi mi a baj azt mondod durcásan, hogy nincs semmi. Magyarán hisztizz 🤣
2021. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Papucs akar lenni?😄
2021. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy! Van elég manipulatív elmebeteg , neked nem kell annak lenned! Örülj neki ,hogy már nem vagytok együtt.
2021. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy nehéz irányítani, ha nem közölsz vele semmit.😅
2021. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
De ha szakitottatok akkor miért neki akarsz megfelelni? Nojetek fel végre!
2021. dec. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert mèg szeretem. De igazából nem ez volt a legfőbb indok amiért szakítottunk. Az volt hogy nem akar megcsalni engem. Összes barátnőjét megcsalta eddig én vagyok az egyetlen akit nem és őszintén nem értem ezt a szakítást. Meg azt is mondta hogy nem érez annyira nagyon irántam de fontos vagyok neki meg kötődni se kötődik igazán hozzám. Szerintetek?
2021. dec. 18. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!