Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Véleményeket szeretnék kérni..[?]

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni..[?]

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, akit nem ismerek, éppen hogy csak a nevét tudom…de nagyon tetszik nekem, többször szoktam őt titokban nézni. És feltünt már, hogy néha-néha rámnéz, és amikor odanézek, nem kapja el a fejét, hanem tartja a szemkontaktust. Akárhányszor a közelben vagyok, ő mintha direkt csinálná, hogy nevet összevissza a haverjaival..ez mit jelent? 3 évvel idősebb nálam, és nemsokára végez…

Nèha úgy érzem, hogy ha mégis tetszem neki, akkor sem kellenék neki, mivel hogy hozzá képest én szinte még “kislány” vagyok. Ilyenkor ettől a gondolattól mindig elmegy a kedvem, de nincs nap hogy ne gondolnék rá.

Szerintetek mit tegyek?

Mivel hamarosan végzős lesz, így nem biztos hogy látom valaha is, és nem tarthatom örökre magamban, hogy tetszik, vagy szívesen ismerkednék vele. Ha mégis, akkor az nem hagy majd nyugodni..

Egyébként senki mással nem beszélek róla, mert ezt a fiút az egyik barátnőm által ismertem meg, mert neki tetszett, pontosabban 1 évvel ezelőtt, de már elment az osztályomból. És segítettem is neki, hogy közelebb kerüljön a fiúhoz, de az a baj, hogy eközben nekem is megtetszett…és lassan már 2 éve, hogy ezt a fiút úgymond crusholom. És még nekem van lelkiismeretfurdalásom a barátnőm miatt…De megtanulhattam volna már, hogy egy lány soha ne fusson egy fiú után..

Ti mit gondoltok az egészről?



2021. nov. 27. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá, mert ahogy leírtad nem úgy tűnik, hogy ő odafog.

A hosszú szemkontaktus egy full idegennel, nagyon jót jelent, de így önmagában nem elég.

Hajrá!

2021. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Először is, hányadikas a srác és hányadikas vagy te?

Ez azért perdöntő lehet a dologgal kapcsolatban.

2021. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos felfigyelt rád, ha kitartja a szemkontaktust, de ennyiből nehéz kövezkeztetni. Szerintem amúgy simán örülne neki, ha kezdeményeznél nála valamit. Nem kell nagy dologrs gondolni, pl. odamész hozzá beszélgetni.:)
2021. nov. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!