Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem egy ilyen helyzetben egy tapasztalatlan fiúval, úgy hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés

Elég ideje együtt vagyunk a barátommal, azonban sosem történt köztünk semmi. Mindketten zavartan gondoltunk az első együttlétünkre, habár hihetetlenül megvolt köztünk a kémia. Tisztában voltam azzal hogy tapasztalatlan, de arra gondoltam hogy majd a tökéletes időben majd mindketten ellazulunk és feszültség nélkül fog megtörténni az első együttlétünk. Azonban tegnap este megcáfolódtak a gondolataim ezt illetően. Tegnap este összeszedtem minden bátorságomat ahogy ő is, azonban az utolsó percekben meggondolta magát. Eddig is nagyon félénk volt minden téren, és elég szégyenletes de ez eléggé kiábrándító volt számomra.

A maradék önbizalmam is darabokra hullott emiatt, ugyanis eléggé magamra vettem. De túlságosan szeretem ahhoz hogy emiatt szakítsak vele, csak nem tudom hogyan tovább. Várjak rá lány létemre? Esetleg tanítsam meg neki amit én is tudok? Volt már hasonló fiúhoz közötök? Ha igen mi lett a vége?



#szeretkezés #párkapcsolat #Tapasztalaltlanság
2021. nov. 9. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Mivel mind ketten kezdők vagytok, nem kell ezen meglepődni...nem mindegyik kapcsolat dugással kezdődik (amúgy ilyet bármikor találnál magadnak) főleg mert szűz vagy...várnék a helyedben hogy összekapja magát, nem kell egyből "eladni" a szűzességed, ha meg úgy érzed túl sokat vártál akkor keress mást, de ott meg neked lesz hátrány nagy eséllyel, hogy még nem csináltad.
2021. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oh lehet rosszul fogalmaztam, elnézést. Már voltam előtte fiúval, de nem mondanám magam tapasztaltnak.

Egyébként igazad van…

2021. nov. 9. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát akkor többet pettingelj vele stb, annak segíteni kellene.
2021. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!