Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha félek, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek, hogy a barátomat zavarja, hogy neki az 1.vagyok, míg nekem volt más előtte?

Figyelt kérdés

Légyszives, csak segítőkész, normális választ írjatok. Ne megbántó, gúbyolódó jellegűt!


Legutóbb összevesztünk, majd megjegyezte, hogy én már mást is láttam ,,úgy”,míg ő nem.

Ez a kijelentes pedig nagyon zavar. 1 éve vagyunk együtt, de ez a téma eddig nem jött szóba.

Tulajdonképpen a melleimet a haverjaink előtt elkezdte kritizalni, es ebbol indult a konfliktus. Meg neki allt foljebb, mondvan, hogy felfujom a temat.


Ettol fuggetlenul felek, hogy azert mond ilyeneket, mert mast is latni akarna… mit tegyek? Huseges tipus, szeret is nagyon, lehet, hogy hirtelen mondta ezt o is, de megjegyeztem. Nem hagy nyugodni, nagyon sokat idegeskedek. Most pont golyataborban van, es mondta, hogy vegyesen alszanak majd (azt mondta, h inkabb osztinte es elmondja ) . En pedig nagyon idegeskedek.

Nem voltam soha feltekeny tipus, de most nagyon relevanssa valt valahogy.

19L



2021. aug. 8. 14:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi hónapokban nem igazán tudtunk együtt lenni, mert nagyon fájt, orvos pedig nem sokat segített. Az utobbi par napban ment mar, de felek, hogy ez is egy negativ ,,pont “ lenne- hiaba maradt velem vegig.
2021. aug. 8. 14:01
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A jó kapcsolat titka a kommunikáció.

Ne anonim emberkéket kérdezz, hanem együtt beszéljétek meg a gondokat.

2021. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Túl nagy neki?
2021. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
A haverok előtt kritizálta a melled. Magyarul nem tisztel és nem zavarja, hogy kellemetlen helyzetbe kerülsz mások előtt. Ilyennel én nem lennék együtt az biztos.
2021. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

"Tulajdonképpen a melleimet a haverjaink előtt elkezdte kritizalni, es ebbol indult a konfliktus. Meg neki allt foljebb, mondvan, hogy felfujom a temat."


Na én ezek után már otthagytam volna.


Bocs a nyers válaszért, de szerintem meg fog csalni. Nagyon értelenül kezeli ezeket a dolgokat + még paraszt is. Jobban jársz , ha otthagyod.


17l

2021. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit. Vagy elfogad így, vagy kereshet mást. Egyébként ezután a mell kritizálós dolog után tuti otthagytam volna...
2021. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonkeppen ,,csak”a legjobb haverja meg egy lany baratunk elott mondta ezt a melles dolgot, meg a lany egybol mondta, hogy mindenkinek olyan stb., talan, hogy mentse a kinos szitut. Nem volt valoban olyan nagy dolog, de teny, hogy egy ilyen senkinek nem eshet jol..

azert remelem nem lepne felre.. megbizom benne..

koszonom eddig is a valaszokat! Majd tortenik, aminek meg kell tortennie.

2021. aug. 8. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Te nem tudhattad, hogy ő majd egyszer csak megjelenik előtted, tehát okkal kerestél valakit, annak társaságát.

Miért kell a gólyatáborban vegyesen aludni? A többiek alighanem megjegyzik róla, hogy bamba, bátortalan együtt aludni egy lánnyal... (Bár ne így lenne...!

A mellkritikáról annyit beszélj meg vele, hogy ígérje meg, hogy nemcsak társaságban, de akkor is ha csak ketten vagytok, soha de soha nem fogja kritizálni sem a melledet, sem semmit. Ha valami nem tetszik neki rajtad, akkor menjen amerre tágasabb.

2021. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy alakultak azóta a dolgok? Megoldódtak a problémák?
2023. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!